Lattelecom internets ikvienam

Mūsdienās vairs nav tikai viens interneta pieslēguma variants, bet gan vairāki. Tāpēc katrs var piemeklēt savām vajadzībām atbilstošāko. Elektronisko sakaru līderis Lattelecom saviem klientiem piedāvā optisko, DSL un bezvadu internetu, kā arī piedāvā skatīties interneta televīziju.

Protams, visu pieslēgumu augšgalā atrodas Lattelecom optiskais internets, kas ieguvis atpazīstamību un lietotāju atzinību Latvijas lielākajās pilsētās. Ar optisko internetu, kura ātrums var būt pat 500Mbit/s, visas darbības internetā ļauj veikt acumirklī. Protams, pateicoties tam Jūs bez problēmām varēsiet lasīt ziņas, skatīties filmas, sūtīt e-pastu vai svarīgus dokumentus. Tagad arī Tu vari mājas lapā www.speedtest.lv pārliecināties vai tavās mājās ir tehniski iespējams ierīkot optisko internetu.

Lattelecom piedāvā arī divus bezvadu interneta variantus – publisko un mājas WI-FI. Mājas bezvadu internets būs īpaši ērts pieslēguma veids portatīvo datoru lietotājiem. Pieslēgums zonas rādiusā Jūs varēsiet iziet pat pagalmā un saņemt interneta pakalpojumus. Tā ir laba iespēja izmantot internetu arī atpūtai, klausoties mūziku Youtube saitā vai liekot fonā kādu interneta radiostaciju. Savukārt publiskais internets dod iespēju pieslēgties labam internetam 1900 vietās visā Latvijā. Tas būs pieejams daudzās kafejnīcās, viesnīcās, degvielas uzpildes stacijās un līdzīgās iestādēs. Ja pamanāt kādā vietā WI-FI uzlīmi, tad ziniet, ka ar lietotājvārdu un paroli (ja būsiet pakalpojuma abonents) varēsiet izmantot visas interneta piedāvātās iespējas.

Daļa iedzīvotāju ir iecienījuši DSL internetu, jo tad vienlīdz labi darbojas gan pilsētā, gan laukos. Ja optiskais internets nav pieejams visā Latvijas teritorijā, tad DSL internets būs gan. Īpaši svarīgi, ka DSL interneta pieslēgumam var pievienot vairākus datorus. Tas nozīmē, ka visi ģimenes locekļi būs apmierināti un mājās izpaliks cīņa par to, kuram pienākas pieeja internetam. Tā ieguvumi būs stabils internets un viens rēķins uz visiem pakalpojumiem. DSL ekonomiskais internets pieejams ar maksu 6,90 Ls mēnesī. (ar lejupielādes ātrumu – 2Mbit/s, bet augšupielādes ātrums būs līdz 512 Kbit/s. Daudz izdevīgāk internetu ņemt komplektā. DSL internets komplektā ar TV un mājas tālruni būs par 19,84 Ls mēnesī. Šajā komplektā internets būs ātrs – līdz 20Mbit/s. Interaktīvā TV ļauj skatīties 110 kanāliem ar dažādām tematiskajām pakām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply