Lattelecom interneta pieslēgumu piedāvājums

Lattelecom piedāvā plašāko un arī pieejamāko interneta pieslēgumu piedāvājumu, tajā skaitā gan optisko, gan DSL, kā arī bezvadu internetu. Pieejami arī vairāki tarifu plāni, atkarībā no izvēlētā interneta ātruma. Piedāvāti tiek arī izdevīgi komplekti, kas izmaksā lētāk, piem., iegādājoties internetu komplektā ar Lattelecom televīziju un mājas telefonu. Kopumā pieejams stabils un kvalitatīvs internets ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s!

Lattelecom piedāvā plašu interneta pieslēgumu piedāvājumu

Lattelecom interneta pieslēgums:

  • Optiskais internets – ātrums līdz 500 Mbit/s (VIP komplektā), pieejams Rīgā un citās Latvijas pilsētās, cena sākot no Ls 9.90 mēnesī;
  • DSL internets – ātrums līdz 20 Mbit/s, pieejams gandrīz visā Latvijā, cena sākot no Ls 6.90 mēnesī;
  • Wi-Fi internets – bezvadu internets ar ātrumu līdz 10 Mbit/s, pieejams vairāk nekā 2500 vietās visā Latvijā, cena sākot no Ls 2.95 mēnesī.
  • WiMAX internets – ātrums līdz 2 Mbit/s, pieejams Rīgas privātmāju rajoniem, kur nav kabeļu tīkla, cena sākot no Ls 12.30 mēnesī.

Optiskais internets, atšķirībā no DSL, nav pieejams pilnīgi visur, tāpēc pirms pakalpojuma pieteikšanas nepieciešams pārbaudīt tā pieejamību konkrētajā adresē. Ja gadījumā optiskais interneta pieslēgums nav pieejams personas dzīvesvietā, Lattelecom aicina ikvienu dalīties ar šo informāciju un balsot par savas dzīvesvietas iekļaušanu optiskā interneta ierīkošanas plānā!

Lattelecom Wi-Fi internets visā Latvijā

Wi-Fi bezvadu internets ir pieejams vairāk nekā 2500 vietās Latvijā, ar ko iespējams pieslēgties ātrgaitas bezvadu internetam gan mājās, gan publiskās vietās, kur redzama uzlīme ar Wi-Fi simbolu. Šis ir ideāls interneta pieslēguma variants pārnēsājamo datoru īpašniekiem, turklāt, arī interneta abonentmaksa ir zema. Tiesa, cena veidojas atkarībā no maksāšanas veida un interneta lietošanas termiņa, par ko sīkāk iespējams uzzināt viņu mājaslapā lattelecom.lv

Arī par pārējo interneta pieslēguma veidu tarifiem vairāk iespējams uzzināt kompānijas mājaslapā. Kā jau tika minēts iepriekš, izvēloties komplektu internets izmaksās lētāk. Piemēram, optiskā interneta pieslēgums ar interaktīvo TV nodrošina klientam pieeju līdz 110 kanāliem ar 7 tematiskajām pakām, kā arī interaktīvām iespējām, tādām kā pārraižu ierakstīšanu, raidījumu arhīvu u.c. Bez tam, papildus tiks iekļauts arī mājas tālrunis ar bezmaksas sarunām Lattelecom tīklā.

Lattelecom internets - komplekti

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply