Lattelecom bezvadu internets

lattelecom bezvadu internetsBezvadu internets ir mūsdienīgs interneta pieslēguma veids. Bezvadu internets nav piesaistīts noteiktai vietai, tāpēc tās ir ērtāks un nodrošina lielāko mobilitāti. Ar bezvadu internetu klients var izmantot internetu jebkurā vietā un jebkurā laikā. Bezvadu internets datoram padara klientu neatkarīgu un pārvietošanas brīvību.

Bezvadu internetam ir divi veidi. Pirmais veids ir Wi-fi internets. Lai izmantot Wi-fi internetu, nepieciešama bezvadu bāzes stacija jeb rūteris. Wi-fi internetam ir noteiktais darbības rādiuss, parasti līdz 100 metriem. Otrais veids ir mobilais bezvadu internets. Mobilā bezvadu interneta pieslēgšanai nepieciešams interneta modems, kurš ir salīdzinoši mazāks nekā bezvadu bāzes stacija.

Wi-fi internetu var pieslēgts gandrīz jebkuram parastajam interneta avotam, nepieciešams tikai iegādāties bezvadu bāzes staciju jeb rūteri. Klientam nepieciešams jebkurš parastais interneta pieslēguma veids, aparatūra, kas nodrošina Wi-fi savienojumu (bāzes stacija jeb rūteris), kā arī portatīvais dators ar bezvadu tīkla karti. Pēdējais punkts ir īpaši svarīgs, jo bez šādas kartes portatīvais dators nevarēs uztvert Wi-fi internetu un nespēs tām pieslēgties.

Lattelecom piedāvā bezvadu internetu saviem klientiem. Lattelecom Wi-Fi internetu var lietot jebkurš lietotājs, iegūstot lietotājvārdu un paroli. Pieteikties paroles un lietotājvārda saņemšanai var dažādos veidos. Klients var piezvanīt uz Lattelecom numuru 177, var arī nosūtīt īsziņu, var pieteikties Wi-fi internetam Lattelecom mājas lapā. Klients var samaksāt ar kredītkarti par savu Wi-fi internetu jebkurā Lattelecom Wi-fi interneta piekļuves vietā un uzreiz saņemt sev arī Wi-fi pieslēgumu.

Lattelecom piedāvā Wi-fi abonementu tikai par 2.95 LVL mēnesī. Tas ir ļoti izdevīgs piedāvājums, kurš derēs jebkuram klientam.

Wi-fi internetam ir daudzas priekšrocības salīdzinot ar parastu internetu. Wi-fi internets ļauj klientam būt mobilākam, brīvi izvēlēties vietu, kur strādat vai atpūsties pie datora. Wi-fi pieslēgums ir ērts, izdevīgs un arī drošāks, jo nav nekādu vadu, kurus varētu sabojāt vai pazaudēt. Wi-fi internets dod iespēju pieslēgties vienlaicīgi no dažādiem datoriem, gan no portatīvajiem, gan no stacionātajiem, kas ļaus visai ģimenei kopīgi izmantot internetu savām vajadzībām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply