Labākie interneta pieslēgumi

Latvijā ir daudz interneta provaideru, kas savstarpēji sacenšas un nemitīgi konkurē, tāpēc izvēlēties labāko no tiem nav viegls uzdevums nav viegls.

Klientu atzinību un novērtējumu paguvis izpelnīties ir uzņēmums Lattelecom.

Kāpēc tas varētu būt labākais pieslēgums? Latetlecom plašā Latvijas teritorijā dzīvojošos (galvenokārt pilsētās) nodrošina ar mūsdienīgo optisko internetu, kas sniedz iespēju darboties internetā, sērfot pa dažādiem portāliem vai skatīties online filmas bez problēmām savienojuma pārklājumā. Optiskā interneta tehnoloģijas nodrošina ar ātrumu līdz 500 Mbit/s (VIP komplektā). Ja salīdzina ar citiem interneta pieslēgumiem, tad optiskā interneta izmaksas nebūt nebūs tās augstākās. Tāpat Lattelecom kompānija piedāvā saņemt vairākus pakalpojumus par vienu maksu (gan TV, internetu un telefonsarunas). Kā jaunums, ko kompānija piedāvā ir interneta televīzija. Pieslēdzot šo pakalpojumu Jums vairs nebūs jāsatraucas par to, ka nepaguvāt laicīgi noskatīties kādu pārraidi. Jo interneta TV piedāvā vairāku kanālu arhīvu, kas dod iespēju skatīties filmas un pārraides Jums izdevīgā laikā.

Latvijā ir arī citi populāri interneta provaideri – IZZI, Triatel, Baltcom, Simtel un daudzi citi. Taču to pārklājums nebūs tik plašs, kā Lattelecom DSL internetam (ekonomiskais internets ar ātrumu līdz 2 Mbit/s maksās 6,90 Ls mēnesī), kas darbosies arī maz apdzīvotos reģionos. Pateicoties Lattelecom, mūsdienās arī laukos ir iespējams stabils, lēts un kvalitatīvs internets. Jāsaka, ka tas ir pieejams visās mājsaimniecībās, kur ierīkots parastā telefona vads. Tas nozīmē, ka interneta ierīkošanai nebūs vajadzīgas papildierīces, jo signāls tiek raidīts pa to pašu telefona vadu.

Tie, kuri nevēlas izmantot internetu ar vadiem, pastāv alternatīva izmantot bezvadu internetu (ko piedāvā mobilie operatori). Arī Lattelecom daudzviet Latvijā ir ierīkojis interneta pieejas punktus, kuri atzīmēti ar WI-FI uzlīmi.

Ja Jūs meklējat stabilu, ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu, tad tas noteikti būs Lattelecom! Piesakies jau tagad Lattelecom internetam mājas lapā un saņem izdevīgus piedāvājumus un bonusus. Labāko interneta pieslēgumu var atrast balstoties tikai uz savu pieredzi. Ja Jums nākas vilties kādā no provaideriem, tad ziniet, ka vienmēr pastāv izvēles iespēja. Tāpēc iespēju robežās vajag pamēģināt dažādus interneta pieslēguma veidus un tikai tad pieņemt lēmumu izvēlēties pakalpojuma sniedzēju, kas visvairāk atbilst Jūsu interesēm.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply