Labākās cepeškrāsnis interneta veikalā 1a.lv

Interneta veikals 1a.lv, ar vairāk nekā desmit gadu darba pieredzi, saviem klientiem piedāvā plašu preču katalogu- birojam, sadzīvei nepieciešamo, datortehniku un datora komponentes un arī virtuves iebūvējamo tehniku. Tajā skaitā 1a.lv atradīsi arī labākās  Electrolux, Zanussi, Bosch un citu pazīstamu ražotāju cepeškrāsnis.

1a.lv mājas lapā cepeškrāsnis meklē zem preču sadaļas ‘’Iebūvējamā tehnika’’. Lai vajadzīgās cepeškrāsns meklēšana būtu vieglāka, izmanto filtru. Atzīmē ražotāju: AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Siemens un citi. Atzīmē cenu dapazonu: 1a.lv piedāvā iegādāties cepeškrāsnis cenā no Ls  107 līdz Ls 731. Izvēlies cepeškrāsns vadības tipu, elektroenerģijas patēriņu, maksimālo temperatūru, cepšanas veidu klāstu, kā arī krāsu un citus sev vajadzīgos parametrus. Visām cepeškrāsnīm būs garantija, sākot no 24 mēnešiem.

Ja nevari noskatīto preci apmaksāt vienā reizē, izmanto līzingu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings ir pieejams 18 līdz 70 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem un arī citu valstu pilsoņiem ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Piemēram, daudzfunkcionālā cepeškrāsns BOSCH HBG 341460 S, kuras cena ir Ls 389, līzingā uz 36 mēnešiem izmaksās Ls 17.91. Cepeškrāsns ietilpība 67 litri, maksimālā temperatūra 270 grādi. Astoņi cepšanas veidi. Automātiska ātrās karsēšanas funkcija. Durvis ar SoftClose funkciju. Divu veidu grili. Cepeškrāsns ir melnā krāsā.

Apskati arī pārējo piedāvājumu! Philips, Braun un Sony tehnikai šobrīd piemērotas atlaides līdz pat 40 procentiem! Bet uzdāvinot savam absolventam mobilo telefonu, tu laimēsi biļetes uz Zoo. Kad pirkumu saraksts ir sastādīts, atliek sekot norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies pircējs, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Ja reģistrēsies līdz 16.jūlijam, varēsi piedalīties vērtīgu balvu – dažādu elektroniskas ierīču izlozē. Ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers. Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir  sazvanāms 67428800 vai 29555586.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply