Labākais interneta veikals – 220.lv

labakais interneta veikals220.lv ir viens no vecākajiem un, līdz ar to, arī pieredzes bagātākajiem interneta veikaliem Latvijā. Tas pieder lielākajam interneta veikaliem Lietuvā Pigu.lt. Jāsaka, ka Lietuvas tirdzniecības pieredze veikalam 220.lv nāk par labu, jo arī mūsmāju uzņēmums strauji attīstās. Liela daļu Latvijas iedzīvotāju par labāko interneta veikalu Latvijā uzskata tieši 220.lv.

 

Plašs piedāvājums

 

Kā jau labākais interneta veikals, 220.lv piedāvā sevišķi daudzveidīgu produkciju:

Tehniku (mobilos telefonus, datorus, sadzīves tehniku, fotografēšanas un video uzņemšanas iekārtas);
Sporta un atpūtas preces;
Skaistuma un modes preces;
Mēbeles un citas interjera preces;
Preces mājai un remontam;
Preces dārzam;
Preces bērniem;
Auto preces.

Vai Jums būtu nepieciešams moderns apģērbs, smaržas, jauna izlietne, dušas kabīne, dārza šķēres, auto riepas vai kas cits – šajā interneta veikalā atradīsiet visu nepieciešamo. Šeit varat lūkoties arī pēc televīzijā reklamētajām precēm. Klientam pieejamas allaž jaunas, kvalitatīvas un oriģinālas sezonas preces.

Eksperti teic, ka cilvēku, kas iepērkas labākajā interneta veikalā, var atpazīt pēc allaž apmierinātas sejas izteiksmes un pilnāka maciņa. Interneta veikalu 220.lv raksturo zemākas cenas nekā veikalos. Vislielākās atlaides (pat līdz 70 %) ir noliktavas tīrīšanas reizēs. Lai vieglāk būtu orientēties plašajā piedāvājuma klāstā, preces tiek piedāvāts meklēt pēc noteiktiem parametriem. Vairs nekādas stundām ilgas klīšanas pa veikaliem līdz spēku izsīkumam!

Klientam izdevīga piegāde
Kas der vienam, neder visiem! Labākais interneta veikals 220.lv parūpējies, lai katram būtu iespēja preci saņemt sev izdevīgā veidā. Tiek piedāvāti veseli trīs preces saņemšanas veidi.
Ierodoties pēc preces pašam uz Klientu apkalpošanas centru Rīgā, Ģertrūdes ielā 49a, par piegādi nebūs jāmaksā;
Saņemot preci kādā no lielākajiem tirdzniecības centru pasta nodaļām, piegādes izmaksas būs Ls 2,50;
Par preces saņemšanu dzīvesvietā (kurjera pakalpojumi) būs jāmaksā Ls 3 (ja prece ir līdz 5 kg smaga), Ls 9 (līdz 30 kg smagas preces piegāde Rīgā) vai Ls 15 (līdz 30 kg smagas preces piegāde citur Latvijā).

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply