Kur iegādāties jaunu printeri?

Jaunu printeri meklē interneta veikalā 1a.lv! Tevi iepriecinās printeru daudzveidīgais piedāvājums, plašais cenu diapazons un ātrā piegāde. Izmanto 1a.lv vasaras izpārdošanu arī citas jaunas elektrotehnikas iegādei!

Interneta veikals 1a.lv ir vairāk nekā desmit gadu pieredzi un apgrozījuma ziņā viens no līderiem. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, 1a.lv saviem klientiem piedāvā visaktuālākās preces par vislabākajām cenām. Daudzveidīgu printeru piedāvājumu atradīsi 1a.lv mājas lapā zem preču sadaļas – biroja tehnika. Izvēlies daudzfunkcionālu, tintes vai lāzera printeri. Izmanto filtru, lai atlasītu printeri pēc ražotāja, drukāšanas tipa, izšķirtspējas, maksimālā formāta un pieslēguma veida. Vari atlasīt printeri pēc sev vēlamās cenas. Ja izvēlēsies daudzfunkcionālo printeri, tad varēsi ne vien izdrukāt, bet arī skenēt, kopēt un saņemt faksu.

CANON PIXMA IP7250

Ja printerim būs uzdevums izdrukāt attēlus, tad svarīga būs printera izšķirtspēja. Piemēram, ar izšķirtspēju 9600 x 2400dpi par Ls 53 var nopirkt CANON PIXMA IP7250. Printeris drukā ar tinti, tam ir 5 kātridži. Taču jāņem vērā, sākotnēji tintes printeris cenu ziņā šķitīs lielisks ieguvums, taču vēlāk, mainot kātridžus, tā vai tā sanāks samaksāt lāzerprintera cenu. Lāzerprinteris SAMSUNG CLP-415NW ar 9600 x 600 dpi izšķirtspēju maksā Ls 156. Turklāt SAMSUNG CLP-415NW būs mazs daudzfunkcionāls drukāšanas cents. Tas viegli ir savienojams ar dažādām ierīcēm, atpazīst dažādas operētājsistēmas un tā noslodze mēnesī ir 40 000 lapas puses. Printeri var noformēt arī līzingā – uz 36 mēnešiem ikmēneša maksājums sastādīs Ls 7.18.

SAMSUNG CLP-415NW

1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai noformēt pirkumu līzingā. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Visām 1a.lv nopērkamajām precēm ir garantija, atkarībā no ražotāja, sākot no 24 mēnešiem. Interneta veikals nodrošina ātru piegādi – ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers. Izmanto izdevīgo piedāvājumu bez maksas saņemt sūtījumu ‘’DPD Paku bodē’’ visā Latvijā! Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir sazvanāms 67428800 vai 29555586.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply