Krēslu īre pasākumu aprīkojuma servisā Akurāts.lv

Lai arī aiz loga kļūst arvien tumšāks un drēgnāks, tas nenozīmē, ka apstājas laiks. Kalendāra atzīmes atgādina par visiem svētkiem, banketiem, sanāksmēm, semināriem, mītiņiem, kuri tuvojas arī rudenī un ziemā. Protams, lai visi šie pasākumi izdotos, ir jāpadomā par dažādiem sīkumiem. Tostarp, tik svarīgo mēbeli – krēslu. Tas ir vajadzīgs praktiski jebkurā cilvēku izdomātajā notikumā.

Pasākumu Aprīkojuma Serviss „Akurāts” piedāvā dažādu krēslu nomu dažādiem dzīves gadījumiem. Šis pakalpojums, piemēram, ir izdevīgs tad, ja krēsli būs nepieciešami uz ļoti īsu laika periodu vai arī būs vajadzīgi ļoti daudzi eksemplāri lielam cilvēku skaitam. Abos  gadījumos tā būs finansiāli izdevīgāk, nekā pirkt nepieciešamos krēslus.

Jautāsiet, kāds precīzi ir „Akurāta” krēslu nomas piedāvājums?  Tiek piedāvāti trīs veidu krēsli, jo klientu nepieciešamības nav vienādas. Tas, kas derēs kāda uzņēmuma darbinieku semināram, nederēs vecmāmiņas 80.tās dzimšanas dienas svinībās. Pirmajā krēslu veidā ietilpst vienkārši, melni un viegli pārvietojami krēsli. Tie ir labs risinājums, ja vajag ātri saorganizēt sēdvietas. Otrais veids ir ērti banketa krēsli, kuri lieliski papildinās jebkuru mazliet svinīgāku pasēdēšanu. Kā trešais piedāvājums ir bāra krēsli. Tie ir 80 centimetrus augsti, tumši pelēki krēsli, ar gaišu metāla rāmi. Bāra krēsli ir gana neuzkrītoši, tomēr tie lieliski iederēsies kādā naksnīgā pasākumā.

Krēslu īre

SIA „Akurāts” darbinieki arī parūpēsies par krēslu uzstādīšanu un novākšanu, kā arī tiek piedāvāta krēslu piegāde. Ja Jums ir nepieciešami krēsli un vēlaties tos iznomāt, tad atliek tikai sazināties ar atbildīgajiem darbiniekiem, vienoties, izvēlēties sev vispiemērotākos krēslus gan veida, gan skaita ziņā un tie tiks nogādāti un uzstādīti Jums vajadzīgajā vietā un laikā. Visas rūpes ir atrisināmas ļoti vienkārši un nav vairs jāuztraucas, ka trūkst krēslu.

Krēslu nomas izmaksas ir atkarīgas no tā, kādu krēslu veidu izvēlaties, mēbeļu skaita daudzuma un lietošanas laika ilguma. Pasākuma Aprīkojuma Servisa „Akurāts” krēslu nomas piedāvājums ir izdevīgs. Interneta vietnē www.akurats.lv varat apskatīties piedāvātos krēslus un ātri atrast vajadzīgos kontaktus, lai sazinātos ar „Akurāts” darbiniekiem un vienotos par krēslu nomu.

Ja Jums ir vajadzīgas vēl citas lietas bez krēsliem kāda pasākuma rīkošanā, tad ziniet, ka SIA „Akurāts” piedāvā arī telšu, grīdu, galdu un citu nepieciešamo lietu nomu. Atliek tikai iepazīties ar piedāvājumu un noīrēt sev vajadzīgo.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply