Krēsli dažāda veida pasākumiem un viesībām!

Tuvojas svētku laiks – brīnišķīgu pasākumu un aizraujošu notikumu laiks. Uzņēmumos, darbā un mājās ļaudis pulcēsies pie bagātīgi klātiem galdiem. Lai šo burvīgo sajūtu atmiņās saglabātu ilgi ir jāparūpējas par attiecīgu mēbeļu aprīkojumu. Lai visiem viesiem būtu kur apsēsties, nepieciešams sagādāt vajadzīgo krēslu skaitu. Protams, daudzi satrauksies par papildus tēriņiem, iedomājoties vien par to, cik šobrīd veikalos varētu maksāt labi krēsli. Taču gudrākie zina risinājumu un steidzas pasūtīt – nomāt krēslus.

Uzņēmums „Akurāts” pazīstams ar plašo telšu nomas piedāvājumu klāstu. Taču laikam ritot, kompānija ir padomājusi par pakalpojumu dažādošanu. Tātad, viss svētkiem vai saviesīgiem pasākumiem nepieciešamais inventārs ir atrodams uzņēmumā „Akurāts”.

Ērti krēsli ir daļa no izdevušās pasākuma. SIA „Akurāts” iznomā trīs veidu krēslus – parastos, banketu un bāra krēslus. Paši pieprasītākie ir universālie krēsli, ko iespējams ērti pārvietot. Tas nozīmē, ja gribēsiet atbrīvot telpu deju placim, tad tas neradīs nekādas problēmas. Šiem krēsliem ir klasiskā melnā krāsa, kas ir piemērota dažādām situācijām (krēslu garums – 80 centimetri, platums – 45 centimetri).

Tāpat “Akurāts” piedāvājumā ir arī banketu krēsli. Tie ir daudz elegantāki un komfortablāki (izgatavoti no mīksta materiāla). Šādā krēslā ikviens sajutīsies, kā nozīmīga persona. Jūsu viesiem noteikti būs vēlēšanās pavadīt ilgu laiku un nevienam pat prātā neienāks doma par promiešanu.

Ir arī trešais krēslu variants, kas piemērots tādām iestādēm, kā bāri un kafejnīcas – Bāra krēsli ir 80 centimetrus augsti tumši pelēkā krāsā (diametrā tie sasniedz 32 centimetrus). Praktiski šis ir standarta krēslu variants, ko atzīst atpūtas vietu cienītāji. Tātad, ja plānojat rīkot pasākumu bārā un Jūs uztraucieties par to vai visiem, kas ieradīsies būs kur apsēsties, tad pareizākais risinājums būs krēslu noma. Ja krēsli ir nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku, tad nav ko ilgi domāt – ir jāizmanto krēslu nomas pakalpojumi..

Protams, pirms krēsli nomas ir ieteicams iepazīties ar nomas noteikumiem, lai vēlāk nerastos lieki jautājumi. Atceries- krēslu montāžu un demontāžu veic SIA „Akurāts” darbinieki.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply