Kalnu velosipēdi interneta veikalā 220.lv

Arvien populārāki patlaban kļūst kalnu velosipēdi, kuri paredzēti kā krosiem un maratoniem, tā arī braukšanai pa bezceļiem. Tirdzniecības vietās pieejami arī tādi kalnu velosipēdu modeļi, kas modificēti ātram nobraucienam no kalna. Šī tipa velosipēdi aprīkoti ar spēcīgiem riteņiem, platām riepām, amortizācijas dakšu un daudziem ātruma pārslēgiem. Kalnu velosipēdi būs īstie tiem cilvēkiem, kuri mīl ekstrēmu braukšanu pa kalniem un mežiem.

Jau zināms, ka ērtāk, izdevīgāk un ātrāk, gluži tāpat kā citas preces, arī velosipēdus ir iegādāties internetā. Īpaši izdevīgi piedāvājumi vienmēr sastopami vienā no Latvijā vadošajiem interneta veikaliem 220.lv. Arī kalnu velosipēdu klāsts šajā interneta veikalā ir ļoti plašā spektrā – izvēlei tur pieejami vairāki desmiti dažādu zīmolu modeļi gan sievietēm, gan vīriešiem. Arī to cenas ir dažādos līmeņos – sākot ar 82 latiem par vienkāršākas komplektācijas velosipēdu vīriešiem līdz pat 975 latiem par lieliskas komplektācijas velosipēdu īpaši piemērotam dažādām velosacīkstēm.

Interneta veikalā 220.lv kalnu velosipēdu piedāvājumā iekļauti DHS, Leader, Panther, Merida, Stucchi, Author un Kross zīmolu modeļi. Tie ir velosipēdu ražotāji ar daudzu gadu veiksmīga darba pieredzi. Piemēram, DHS jau kopš 1999. gada ir slavens Rumāņu zīmols, kas ražo plašu  velosipēdu sortimentu. DHS velosipēdi apvieno sevī augstu kvalitāti, unikālu  krāsu un dizainu, tie paredzēti gan braukšanai uz darbu, gan aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Stucchi kalnu velosipēdi ļaus izbaudīt ātrumu un piedzīvojumu garu, bet Leader ražotos velosipēdus novērtēs sportiski vīrieši, kuriem patīk pārvietoties pa mežiem, pļavām un citām grūti izbraucamām vietām. Šos velosipēdus izvēlas velomīļi, kam velosipēds ir piedzīvojumu līdzgaitnieks, nevis tikai pārvietošanās līdzeklis. Leader velosipēdu kvalitāti novērtē pat tie, kas riteņbraukšanai ir pievērsušies nopietni.

Vīriešu velosipēds Merida Matts

Savukārt Merida zīmols apvieno divas lieliskas īpašības – ātrumu un izturību, tādēļ šie kalnu velosipēdi ir zibenīgi uz šosejas un tikpat ātri arī bezceļos. Merida modeļi neliks vilties jebkuros braukšanas apstākļos, jo to amortizators samazina slodzi uz rokām un muguru, alumīnija rāmis padara velosipēdu vieglāku un precīzie ātrumu pārslēgi ļauj droši pārvietoties arī nelīdzenās vietās, bet hidrauliskās disku bremzes ļauj apstāties jebkādos laika apstākļos.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply