Kā pieteikties Berendsen pakalpojumiem?

Berendsen grupas uzņēmuma Emblēmu Paklāju Serviss piedāvātie pakalpojumi ir lielisks veids, kā ērtā un vienkāršā veidā parūpēties par lielisku tīrības līmeņa nodrošināšanu, kā arī augstu higiēnas standartu sasniegšanu. Tā ir lieliska iespēja atvieglot un uzlabot uzņēmuma ikdienu, tomēr nav īsti skaidrs, kā pieteikties Berendsen pakalpojumiem? Tas ir tikpat vienkārši un ērti, kā šos pakalpojumus izmantot.

Pieteikties Berendsen pakalpojumiem var gan elektroniski, gan pa tālruni. Pirms to darīt, ir ieteicams iepazīties ar uzņēmuma piedāvājuma piedāvātajiem pakalpojumiem:

  • Paklāju noma un serviss;
  • Mopu serviss;
  • Virtuves dvieļu serviss;
  • Higiēnas serviss.

Tas palīdzēs jums saprast iespējas, ko piedāvā Berendsen, kā arī noformulēt neskaidrus jautājumus. Tāpat iepazīšanās ar pakalpojumiem palīdzēs jums ietaupīt laiku, jo daudzas lietas būs skaidras pat bez jautājumu uzdošanas. Skaidrs, ka Berendsen pakalpojumi ir labākā izvēle, ja vēlaties, lai uzņēmums būtu tīrs un patīkams gan tā darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Kā pieteikties Berendsen pakalpojumiem?

Pakalpojumiem pie Berendsen var pieteikties:

Jums atliek tikai piezvanīt vai uzrakstīt savas vēlmes un vajadzības. Pēc tam Berendsen pārstāvji ar jums sazināsies un precizēs, kādus pakalpojumus jūs vēlaties saņemt. Lai precīzi saprastu, kas tieši jums ir nepieciešams un kādas ir iespējas sniegt attiecīgo pakalpojumu, speciālists no Berendsen ieradīsies pie jums un pārliecināsies, par pakalpojumu sniegšanas iespējām.

Pēc iepazīšanās ar situāciju jūsu uzņēmumā, piemēram, telpu izvietojumu, ārdurvju skaitu, tualetes telpu lielumu un citiem faktoriem, kas var ietekmēt nepieciešamo pakalpojumu apmēru, speciālists ieteiks tieši jums vispiemērotāko variantu. Ja tas jūs apmierinās Berendsen pārstāvis noslēgs līgumu par pakalpojumu sniegšanu. Pastāv arī iespēja vienoties par citu pakalpojumu apmēru, ņemot vērā dažādus faktorus.

Atkarībā no klienta vēlmēm un nepieciešamības, Berendsen iznomāto izstrādājumi, piemēram, paklāju vai mopu, nomainīs reizi nedēļā, reizi divās nedēļās vai vienu reizi četrās nedēļās. Tāpat Berendsen pārstāvji iepazīstinās uzņēmuma darbiniekus kā rīkoties ar katru izstrādājumu un kā to pareizi lietot.

Vairāk informācijas šeit: http://www.berendsen.lv/ka-pieteikties-pakalpojumam

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply