Kā pareizi nokrāsot dārza mēbeles?

dārza mēbelesDārza mēbeļu iegāde, protams, ir ļoti svarīgs process, bet nevajadzētu domāt, ka ar to pietiek. Ir nepieciešams regulāri šīs mēbeles arī kopt, un ik pa laikam arī nokrāsot. Kā zināms, saule, vējš, kā arī lietus mēdz ietekmēt mēbeļu kvalitāti. Saules ietekmē mēbeles balē, tāpēc ir nepieciešams ik pa laikam atsvaidzināt savas dārza mēbeles. Šajā rakstā vēlamies pastāstīt, kā tad īsti ir pareizi jākrāso dārza mēbeles un kā to padarīt par interesantu un aizraujošu procesu nevis nepatīkamu pienākumu.

Protams, pirmkārt, nepieciešams izvēlēties piemērotākos materiālus ar kuriem veikt mēbeļu krāsošanu. Eksperti iesaka izvēlēties eļļas, kuras saglabās savu dabisko izskatu. Krāsošana ar eļļu ir diezgan viegla, jo nav nepieciešams iegādāties dažādus citus produktus, piemēram, grunti. Viss nepieciešamais jau ir iekļauts eļļā. Protams, ja krāso mēbeles ar eļļu, tad jārēķinās arī ar to, ka ik pēc gada vajadzēs šo procesu atkārtot.

Vēl viena metode, kuru izmanto ļoti daudzi cilvēki, ir mēbeļu piesūcināšana ar impregnantu. Atšķirībā no eļļas, ar impregnantu ir iespējams iegūt ilglaicīgāku aizsardzību. Ja uzklāsi impregnantu, tas pasargās koka virsmu līdz pat pieciem gadiem. Cilvēki mēdz mēbeles arī krāsot. Šajā gadījumā svarīgi ir izvēlēties sedzošās krāsas. Eksperti iesaka krāsot dārza mēbeles ar krāsām, kas ir uz ūdens bāzes. Šādas dārza mēbeles kalpos ilgi un kvalitatīvi.

Krāsojot dārza mēbeles, ir svarīgi ne tikai tas, kādi materiāli tiek izmantoti, bet arī kādos apstākļos mēbeles tiek krāsotas. Par piemērotāko temperatūru mēbeļu krāsošanai tiek uzskatīta +15 līdz +20 grādu temperatūra. Nav ieteicams krāsot mēbeles, kad ir pārāk liels mitrums, kā arī pārāk liela svelme. Savukārt, ja vēlies apstrādāt virsmu, kura jau iepriekš ir eļļota, tad noteikti to nepieciešams apstrādāt ar eļļu. Kad esi apstrādājis mēbeles virsmu, tad noteikti pārliecinies, vai kaut kas nav palaists garām, un, ja ir nepieciešams, apstrādā mēbeles ar krāsu vēlreiz. Ļoti svarīgi ir arī nogaidīt līdz krāsa ir pilnībā nožuvusi. Nevajadzētu domāt, ka mēbeles varēsi lietot jau nākamajā dienā. Krāsa žūst diezgan ilgi un žūšanas process varētu ilgt līdz pat divām nedēļām, atkarībā no virsmas un krāsas. Krāsas žūšanas ilgumu noteikti varēsi atrast uz etiķetes.

Ja tomēr jāiegādājas jaunas mēbeles, izvēlies šeit: http://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/darza-mebeles

Protams, ir svarīgi ne tikai nokrāsot virsmas, bet arī par tām rūpēties. Piemēram, lietus laikā ir svarīgi, lai dārza mēbeles tiktu ienestas telpās nevis atstātas ārā dabas ietekmei. Lietus, pārāk liela saule un vējš var radīt diezgan lielu kaitējumu, kas var pazemināt mēbeļu kalpošanas ilgumu. Tieši tāpēc ir svarīgi rūpēties par dārza mēbelēm jebkurā gadalaikā, tādā veidā saglabājot tās kvalitatīvas ilgu laiku pēc iegādes!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply