Internets Siguldā

Internets visur dzenas pakaļ – tā domā mūsdienīgais siguldietis. Un ne velti, jo pilsētā, uz kuru vairums latvieši dodas baudīt izdaudzināto zelta rudeni, ir daudzveidīgas iespējas interneta pieslēgšanai un pieejai. Atliek tik izvēlēties sev vēlamāko variantu.

Siguldā interneta pakalpojumus piedāvā Latvijā lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs „Lattelecom” un vietējie uzņēmumi – SIA „Edan” un SIA „Eikatik”, kā arī citas kompānijas (piemēram, mobilo sakaru operatori).

Jāsaka gan, lai arī Sigulda atrodas Rīgas pievārtē, kas bieži uzskatāma par priekšrocību, interneta lietotāju pieredze liecina, ka informācijas tehnoloģiju jomā šie apstākļi nebūt neatvieglo dzīvi. Piemēram, „Lattelecom” ir plašs tīkla pārklājums Siguldā un tās apkārtnē, tomēr šī uzņēmuma pakalpojumus siguldiešiem reizumis nav iespējams izmantot (nav iespējama tehniskā ierīkošana vai tā ir dārga, pakalpojumam ir mainīga kvalitāte vai lietotājiem jāsaskaras ar citiem šķēršļiem), tāpēc iedzīvotāji labāk izvēlas citu uzņēmumu piedāvājumus. Piemēram, „Edan” optisko internetu, kas ir pastāvīgs, ātrs un drošs pieslēgums tīmeklim ikvienā mājoklī, vai „Eikatik” bezvadu internetu, kas darbojas arī vietās, kur citu pakalpojumu sniedzēju internets Siguldā nav pieejams. Turklāt SIA „Edan” piedāvā dažādas atlaides (10 Ls/mēn. 6 mēnešu laikā vai 10-15% ikmēneša abonēšanas maksai) jaunajiem klientiem – jaunajām/topošajām māmiņām, pensionāriem, invalīdiem, veterāniem un pedagogiem.

internets sigulda

Tiem, kuri meklē iespējas Siguldā pieslēgt internetu, mazsvarīga arī nebūs informācija par to, ka„Lattelecom” un „Edan” klienti, pasūtot pakalpojumu internetā, var ietaupīt pat piecus latus.

Taču skaistākajā Latvijas pilsētā – Siguldā tiek gādāts arī par tiem iedzīvotājiem, kuriem nav vajadzīgs patstāvīgs vai maksas interneta pieslēgums mājvietā vai darbā, kā arī pilsētas viesiem, kuriem nav iespējas vienmēr paņemt līdzi savu internetu. Tādēļ Siguldā ir bezmaksas interneta piekļuves punkti jeb wi-fi internets, kā arī pašvaldības publiskajās bibliotēkās iedzīvotājiem ir nodrošināta iespēja internetu izmantot bez maksas.

Tātad, apkopojot zināmo informāciju, Siguldā pieejams salīdzinoši plašs interneta pakalpojumu klāsts, jo iedzīvotāji var lietot gan DSL („Lattelecom”), gan mobilo (LMT, Bite, Tele2), gan arī optisko internetu („Lattelecom”, „Edan”). Konkrētajam brīdim aktuālās cenas, abonēšanas maksas un akcijas vislabāk uzzināt katra uzņēmuma mājas lapā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply