Internets Rēzeknē

Rēzekne ir viena no Latgales lielākajām pilsētām. Kā zināms, tā atrodas ļoti tālu no Rīgas. Tāpēc rēzekniešiem jārēķinās, ka viņiem nebūs tik plašs interneta provaideru piedāvājums kāds tas ir galvaspilsētā.

Nav noslēpums, ka Rēzeknē un tās apkaimē ļoti populāra ir Lattelecom kompānija, kas nodrošina ne tikai ar ātru internetu, bet piedāvā arī digitālās televīzijas un tālsarunu pakalpojumus. Ļoti populārs šajā ziņā ir Lattelecom DSL internets. Un tagad arī Mājas komplekts: DSL internets + Telefons +TV tiek piedāvāts lētāk nekā tas bijis iepriekš.

Rēzeknē jau neilgu laiku ir pieejams arī ātrais un mūsdienīgais optiskais internets, kas patīkami pārsteigs jebkuru prasīgāko interneta lietotāju. Filmu skatīšanās tiešraidē, failu lejupielāde vai augšupielāde vairs neprasīs tik daudz laika, kā līdz šim. Turklāt pakalpojums ir pieejams par optimālām izmaksām. Ja kompānija Microlines par sniedz savus pakalpojumus par 2,10 latiem mēnesī ar nelielu ātrumu – 18 Mbit/s, tad Lattelecom optiskā interneta pieslēgums krasi atšķiras, tā ātrums būs vismaz 100 Mbit/s un ikmēneša summa, kas Jums būs jāmaksā būs tikai sākot no 14,98 latiem. Ieskatoties kompānijas mājas lapā Jūs atradīsiet arī citus izdevīgus piedāvājumus ar dažādiem interneta pieslēguma veidiem.

Rēzeknē netrūkst arī citu provaideru. Piemēram, Triatel piedāvā ātru jaunākās bezvadu internetu, kuram ir plašs pārklājums visā Latvijas teritorijā. Tāpēc šo pakalpojumu var izmantot gan esot dārzā, vasarnīcā, parkā vai pat tālākā ceļojumā. Abonēšanas maksa par internetu būs 5Ls mēnesī, tajā iekļaut bezmaksas datu apjoms – 5 GB.

Ja Jūs mājvietā netiek piedāvāts Jūsu vēlamais interneta provaideris, tad nav ko raizēties, jo jebkurā gadījumā pastāv iespēja izmantot mobilā interneta pakalpojumus, ko sniedz gan LMT, TELE-2, Bite. Ja Jums ir zonas pārklājums, tad būs arī internets. Tiesa, tā ātrums nebūs tik liels, kā fiksētajiem interneta provaideru piedāvājumiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply