Internets ne tikai Rīgā, bet arī mazpilsētās un laukos

Nav noslēpums, ka Rīgā pieejams plašākais interneta pieslēgumu piedāvājums, bet tas nebūt nenozīmē, ka pārējā Latvijas teritorijā nav pieejams kvalitatīvs internets. Ļoti daudzās Latvijas pilsētās ir iespēja pieslēgt ātrāko un kvalitatīvāko interneta pieslēgumu – optisko internetu. Tikmēr, ja konkrētajā adresē šāda iespēja nepastāv, tad ir iespēja izvēlēties citus interneta pieslēguma veidus.

Latvijā pieejami vairāki interneta pieslēguma veidi:

Datu apraides ātruma un stabilitātes ziņā vislabākais ir tieši optiskais interneta pieslēgums. Tas pieejams ne tikai Rīgā, bet arī citās lielākajās Latvijas pilsētās un to piedāvā vairāki operatori, piem., tādi kā Lattelecom un IZZI. Tomēr, arī lauku un mazpilsētu iedzīvotājiem ir pieejami vairāki kvalitatīvi interneta pieslēguma veidi.

DSL interneta pieslēgums pieejams gandrīz visās vietās Latvijā

Viens no vispieejamākajiem interneta pieslēguma veidiem ir DSL internets jeb interneta pieslēgums izmantojot telefona kabeli. Tas ir stabils un lēts, tomēr nav tik ātrs, kā optiskais interneta pieslēguma veids. Lielākais telekomunikāciju pakalpojuma sniedzējs Lattelecom piedāvā kvalitatīvu DSL internetu ar nemainīgu ātrumu līdz pat 20 Mbit/s.

Lattelecom dsl internets

Mazpilsētās un laukos pieejams arī kabeļinternets, tomēr jāsaka, ka tas parasti tiek izmantots tad, ja nav iespējas pieslēgt citu internetu. Tas nozīmē, ja lauku rajonos vai pat kādā no pilsētām nav pieejama optika, tad kabeļi un DSL glābj situāciju, ļaujot pat mazpilsētu iedzīvotājiem izmantot internetu.

Bezvadu interneta pieslēgums pieejams pat vistālākajā lauku nostūrī!

Bezvadu mobilais internets ir viens no interneta veidiem, kas pieejams visur un ikvienam! Tas pieejams kā pilsētās, tā arī laukos, jebkur, kur vien pieejams mobilā operatora tīkls. Tomēr, ja ir vēlme lietot bezvadu internetu bez datu ierobežojuma, ir iespēja izvēlēties arī Lattelecom WiFi internetu, kas pieejams vairāk nekā 3000 vietās visā Latvijā sākot no Ls 1.96!

No visiem minētajiem interneta pieslēguma veidiem vislabāk izvēlēties optisko internetu, jo tas ir ļoti ātrs un pieejams par zemu abonentmaksu. Tikmēr, ja optisko internetu pieslēgt Jūsu konkrētajā dzīvesvietā vai darba vietā nav iespējams, tad atliek izvēlēties kādu no citiem piedāvātajiem pieslēgumiem, kas pieejami gandrīz jebkurā vietā Latvijā!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply