Internets Jēkabpilī

Daļa sabiedrības uzskata, ka Latgalē ir slikts interneta piedāvājumu klāsts. Taču tā nebūt nav taisnība. Jo, piemēram, Jēkabpilī, kas ir pilsēta Latvijas dienvidaustrumu daļā ir pieejams arī Lattelecom optiskais internets. Tas nozīmē, ka jēkabpilieši ne ar ko neatšķiras no pārējiem 40 un vairāk tūkstošiem interneta lietotāju Latvijā, kuriem jau ir pieejami optiskā interneta pakalpojumi.

Jēkabpils atrodas 143 km attālumā no Rīgas, taču arī šeit ir pieejami dažādi interneta provaideri, to skaitā Zednet (piedāvā mājas interneta un radio interneta pakalpojumus), DEMVAR un Technonet ar ātrumu līdz 300 Mbit/s, taču ar augstām izmaksām (līdz 16 latiem mēnesī).  Tāpat ir arī Baltkom, Izzi un daudzi mobilā interneta operatori.

Visprasīgākie lietotāji izvēlas optisko internetu. Lattelecom optiskais internets ir pieejams lielai daļai daudzstāvu māju iedzīvotāju, īpaši Daugavas kreisajā krastā dzīvojošajiem. Savukārt interneta ātrums daudzās vietās var atšķirties. Optiska interneta ātrums dažviet var sasniegt pat 500 Mbit/s. Kompānija Lattelecom piedāvā unikālu iespēju, pieslēgt internetu komplektā ar televīziju un mājas tālruni, kas būs daudz praktiskāk un izdevīgāk nekā iegādāties šos pakalpojumus katru atsevišķi.

Ne tikai Jēkabpilī, bet arī citviet Latvija optiskā interneta ierīkošana notiek pakāpeniski, tāpēc iedzīvotājiem ir jābūt pacietīgiem. Ātrākā interneta pieejamība Jūsu mājvietā ir tikai laika jautājums. Arī Baltcom NGN piedāvā optiskā interneta tīklu, kas ļauj lejupielādēt datus ar ātrumu līdz pat 100 Mbit/s.

Tiem, kuriem interneta ātrums daudz neko neizsaka būs piemērots Bite, Tele-2 vai LMT bezvadu internets, kuru var vienkārši ierīkot un lietot visur, kur dators uztver zonas pārklājumu.

  IZZI piedāvā trīs dažādus interneta pieslēguma veidus, kas atšķiras ar ātrumu un attiecīgi arī ar cenu. Lētākais variants ir par 12, 60 mēnesī, taču ar ātrumu līdz 25Mbit/s.

   Nav svarīgi vai Jūs atrodaties Rīgā vai Jēkabpilī, jo mūsdienās interneta provaideri darbojas klientu interesēs, piedāvājot arvien plašāku teritoriālo pārklājumu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply