Lattelecom interneta televīzija pieejama gan planšetēs, gan datora ekrānā

Savu mūslaiku dzīvi mēs arvien vairāk organizējam un baudām dažādos ekrānos, piemēram, televizorā, datorā, mobilajā telefonā, viedtālrunī un citos. Šie ierastie un zināmie ekrāni arī kļūst aizvien mobilāki. Un līdz ar ierīcēm modernizējas arī dažādi pakalpojumi, kurus atbalsta minētie, mūsu ikdienu caurvijošie ekrāni. To vidū mobila kļūst arī televīzija.

Lattelecom interneta televīzija – mobiliem cilvēkiem!

Tā piemēram, cilvēkam, esot nemitīgā un vienmēr kaut kur skrienošā ritmā, izpaliek iespējas mierīgi pasēdēt pie televizora un baudīt iemīļotās televīzijas pārraides vai uzzināt jaunākās aktualitātes ziņu raidījumos. Šim nolūkam Latvijā vadošais telekomunikāciju uzņēmums „Lattelecom” radījis absolūti unikālu pakalpojumu – interneta televīziju, ko iespējams skatīties datorā ar interneta pieslēgumu. Īpaši vilinoša un ērta šāda iespēja ir portatīvo datoru lietotājiem. Tieši tāpat kā televizorā, interneta televīzijā pieejamas 22 kanālu tiešraides. Turklāt „Lattelecom” interneta TV ļauj izmantot populārāko kanālu TV arhīvu piecām dienām un baudīt aizraujošu filmu nomas iespējas. Un tas viss tikai no 2,85 latiem mēnesī.

Planšetes un portatīvie datori – ņem televīziju sev līdzi, lai kur arī atrastos!

Tomēr starp mums ir daudz pavisam aktīvu un mobilu cilvēku, kuriem arī pie datora nav laika sēdēt un, esot ceļā, piemēram, stāvot kājās sabiedriskajā transportā, ejot pa ielu vai iepērkoties veikalā, lietot portatīvo datoru nemaz nav ērti. Taču nav ko bēdāt, jo arī šai problēmai „Lattelecom” jau gandrīz pirms gada radis lielisku risinājumu – „Lattelecom” klientiem interneta televīzija nu pieejama arī planšetēs un viedtālruņos. Tiesa gan, mobilajās ierīcēs tiešraidē skatāms nedaudz mazāks televīzijas kanālu skaits – kopumā 19 pašmāju un ārvalstu kanāli. Turklāt, jānorāda, ka, lai izmantotu interneta televīzijas pakalpojumus, mobilajai iekārtai jābūt ar iOS vai Android operētājsistēmu.

Kāpēc ierobežot sevi un skatīties televīziju tikai pie televizora ekrāna vai tikai mājās? Tagad ikviens var skatīties mīļākos „Lattelecom” televīzijas kanālus arī portatīvajā datorā, planšetē vai viedtālrunī. Izmēģini pašu jaunāko, ko spēj piedāvāt tehnoloģiju pasaule un „Lattelecom”! Tādējādi televīzija ārpus mājas vai biroja vairs nav neiespējama. Lai kur arī tu būtu, televīzija ir ar tevi. Skaties to visur, kur pieejams internets.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Lattelecom interneta televīzija pieejama gan planšetēs, gan datora ekrānā”

  1. […] Savu mūslaiku dzīvi mēs arvien vairāk organizējam un baudām dažādos ekrānos, piemēram, televizorā, datorā, mobilajā telefonā, viedtālrunī un citos. Šie ierastie un zināmie ekrāni arī kļūst aizvien mobilāki. Un līdz ar ierīcēm modernizējas arī dažādi pakalpojumi,…Visu rakstu lasiet šeit : Lattelecom interneta televīzija pieejama gan planšetēs, gan datora ekrānā […]

Leave a Reply