Dabīga priedes koka galdu un solu iznomāšana visdažādākajiem pasākumiem

Ikviena veida pasākumam vai ballītei nepieciešams atbilstošs inventārs. Galdi un soli ir tās mēbeles, bez kurām nav iedomājams neviens pasākums, kurā paredzēts pasniegt mielastu. Jo vairāk viesu, jo vairāk inventāra nepieciešams, tādēļ visizdevīgāk veikt galdu un solu nomu.

Iznomājot galdus un solus, iespējams:

  • pasākumu rīkot ar vienotu interjera stilu;
  • iznomāt inventāru nepieciešamajā skaitā;
  • gūt inventāra piegādi un uzstādīšanu sev nepieciešamajā laikā un vietā.

Aplūkojot galdu un solu nomas piedāvājuma klāstu, SIA Akurāts inventārs pieejams gan ar pievilcīgu vizuālo izskatu, gan arī ar piemērotiem tehniskajiem parametriem dažādu viesību rīkošanai.

SIA Akurāts ir pasākumu aprīkojuma serviss, kurš piedāvā visdažādākā inventāra nomu. Piedāvātie nomas galdi un soli ir izgatavoti no dabīga priedes koka un to garums ir 222 cm. Ja pie viena galda katrā pusē novieto pa vienam solam, tad pie viena šāda galda maltīti komfortabli var baudīt astoņi viesi.

Galdu un solu noma pasākumu aprīkojuma servisā Akurāts.lv

Soli ir:

  • 27 cm plati;
  • ar zaļu metāla saliekamu rāmi.

Galdi ir:

  • 80 cm plati;
  • ar zaļu metāla saliekamu rāmi.

Kā redzams, gan galdi, gan soli ir izgatavoti ar saliekamu rāmi, tādēļ to uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Ja klients vēlas, tad to montēšanu un demontēšanu var veikt pats. Gadījumā, ja inventāra uzstādīšana un nojaukšana pašu spēkiem nav iespējama, tad SIA Akurāts darbinieki veiks gan nomas galdu un solu piegādi, gan arī uzstādīšanu un demontēšanu.

Nomu iespējams veikt:

  • Akurāts mājas lapā;
  • sazinoties ar uzņēmuma speciālistiem telefoniski.

Visu informāciju par pakalpojuma izmaksām sniedz servisa darbinieki.

Pieteikt inventāra skaitu un tā nepieciešamo datumu ieteicams savlaicīgi.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Dabīga priedes koka galdu un solu iznomāšana visdažādākajiem pasākumiem”

  1. […] Ikviena veida pasākumam vai ballītei nepieciešams atbilstošs inventārs. Galdi un soli ir tās mēbeles, bez kurām nav iedomājams neviens pasākums, kurā paredzēts pasniegt mielastu. Jo vairāk viesu, jo vairāk inventāra nepieciešams, tādēļ visizdevīgāk veikt galdu un solu…Visu rakstu lasiet šeit : Dabīga priedes koka galdu un solu iznomāšana visdažādākajiem pasākumiem […]

Leave a Reply