Galdu noma – ērts risinājums pasākumam

galdu noma

Galdu noma ir lielisks risinājums dažādiem pasākumiem, kur nepieciešami galdi, jo ļauj lētā, ērtā un vienkāršā veidā uz nepieciešamo laiku iegūt vajadzīgo galdu skaitu, tos neiegādājoties. Vai varat iedomāties, ka pasākumam, kas notiek tikai vienu reizi, piemēram, kāzām vai vasaras festivālam, visus nepieciešamos galdus būtu jāpērk? Tas izmaksātu ļoti dārgi, turklāt pēc pasākuma beigām būtu nepieciešams atrast vietu, kur galdus atstāt.

Galdu noma ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā lielākais telšu un pasākuma aprīkojuma nomas uzņēmumiem Latvijā – Akurāts. Galdu nomas pakalpojumi var ievērojami atvieglot pasākuma organizētāju darba, neatkarīgi no tā, cik lielam un kāda veida pasākumam galdi ir nepieciešami, tas var būt gan gadatirgus, gan festivāls, gan kāzas, gan jebkāda cita veida pasākums.

Galda noma ļauj ievērojami ietaupīt līdzekļus un atvieglot pasākuma organizatoru darbu. Vai varat iedomāties, cik daudz laika un līdzekļu prasītu galdu iegāde un atvešana? Kur galdus novietotu pēc pasākuma beigām? Izvēloties galdu nomu, jūs maksāsiet tikai par laiku, kad galdus nepieciešams izmantot, turklāt tos var piegādāt un uzstādīt, kā arī demontēt un aizvest Akurāts darbinieki. Tas ir lēti un vienkārši!

Akurāts galdu nomas pakalpojumi ir pieejami visās trīs Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Papildus galdu nomai uzņēmums piedāvā arī cita veida pakalpojumus, kas ievērojami palīdz pasākuma organizatoriem, piemēram, telšu nomu, piegādi un montāžu, kā arī cita pasākumu aprīkojuma nomu – solus, krēslus, sildlampas un pat dekorācijas un skatuvi.

Akurāts piedāvā dažādu galdu nomu. Pieejami galdi viesībām, kur viesiem paredzēts sēdēt. Šie galdi ir pieejami komplektā ar soliem un pie viena šāda galda ir iespējams apsēdināt astoņus cilvēkus – četrus katrā galda pusē. Tie ir parasti taisnstūrveida galdi, kas izgatavoti no lakotas, gaišas priedes koksnes. Tāpat pieejami arī stāvgaldi un daudzfunkcionāli gaismas galdi, kas paredzētu dzērienu un uzkodu atstāšanai. Piešiem galdiem nav iespējams apsēsties un tie lieliski noder pasākumos, kur ir ierobežota telpas platība.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply