Ergonomiskie biroja krēsli ērtākam darbam

Ergonomika ir zinātne par cilvēkam drošu un ērtu iekārtu izveidošanu, kas ietekmē cilvēka darba produktivitāti un novērš nelabvēlīgos darba vides apstākļus, kas var ietekmēt veselību. Birojos aizvien populārāk ir uzstādīt kvalitatīvas un ergonomiskas mēbeles, kas pozitīvi atsauktos uz darbinieku veselību un darba spējām. Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem labam darbam un veselībai darbavietā – ergonomisks un komfortabls krēsls.

Ergonomiskais krēsls ļauj justies ērti un komfortabli visas dienas garumā

Ergonomiskie krēsli ir biroja krēsli, kas precīzi pielāgojas personas fizioloģiskajām vajadzībām. Pieejami krēsli ar dažādām funkcijām, kā regulējams sēdvietas augstums, leņķis, regulējamas atzveltnes izliekums u.tml. Tomēr galvenais, ka šie krēsli ir ideāli jebkuram darbiniekam, jo paredzēti garai darba dienai, kura paiet sēžot krēslā.

Priekšrocības, iegādājoties ergonomisko krēslu:

  • Tam ir daudzu gadu garantija.
  • Aprīkoti ar sinhrono mehānismu – krēsla mehānisms pielāgojas cilvēka kustībām.
  • Kvalitatīva auduma vai ādas apdare.
  • Atkarībā no krēsla modeļa, pieejama virkne dažādu funkciju (mehānismi, kas ļauj neatkarīgi regulēt sēdes, atzveltnes leņķus, roku balstus, augstumu u.c.).
  • Pieejamas papildus funkcijas – galvas balsts, jostas vietas balsts u.tml.

Cilvēkiem, kas lielu daļu darba dienas pavada sēžam pie rakstāmgaldiem birojā, ergonomiskais krēsls ļaus justies patīkami un komfortabli. Ergonomiskais krēsls sēdēšanu padara daudz ērtāku, jo sēdēšanas laikā tiek balstītas visas svarīgākās cilvēka ķermeņa daļas. Ergonomiskajos krēslos iestrādātas arī citas nianses – piem., sinhronā kustība, kad atliecot atzvelti, atliecas arī sēžamā daļa, ergonomisks atzveltnes izliekums u.c.

Ergonomiskais krēsls – ieguldījums veselībā

Pats būtiskākais, ka katrs var noregulēt krēslu speciāli savām vajadzībām jeb pielāgot savam augumam. Ergonomiskie biroja krēsli sniedz atbalstu ķermenim pat visā ķermeņa kustību diapazonā, tāpēc pasargā ķermeni no noguruma. Vēl vairāk, pareizi izvēlēts ergonomiskais krēsls novērš asinsrites traucējumus, nervu sistēmas traucējumus, sāpes sprandas un muguras daļās, locītavu sāpes un arī stresu.

Cenas ziņā krēsli ir dārgāki nekā parastie auduma datorkrēsli ar dažām pamatfunkcijām. Ergonomisku un augstas kvalitātes krēslu iespējams iegādāties par cenu aptuveni no 150 latiem līdz 300 latiem. Tomēr jāatceras, ka ergonomiskais krēsls ir ieguldījums savā veselībā, turklāt krēsli ir kvalitatīvi un ar izturīgu auduma vai cita materiāla pārklājumu, tāpēc būs paredzēti ilgai lietošanai.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply