Emblēmu Paklāju Serviss uzņēmuma apraksts

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” ir uzņēmums, kura mērķis ir padarīt vienkāršāku uzņēmuma ikdienu un nodrošināt augstus tīrības un higiēnas standartus. AS „Emblēmu Paklāju Serviss” pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma un serviss, tomēr uzņēmums, rūpējoties par ikviena uzņēmuma darba apstākļu uzlabošanu, piedāvā arī higiēnas servisu, mopu servisu un virtuves dvieļu servisu.

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” darbojas visā Latvijā un tā pārstāvji atrodas ne tikai Rīgā, bet arī reģionos, nodrošinot iespēju ikvienam uzņēmumam valstī saņemt augstas kvalitātes pakalpojumus ikdienas darba uzlabošanai un atvieglošanai.

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” pārstāvji darbojas Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Cēsīs, Valmierā, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī un Zemgalē.

Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma un serviss. Tas iekļauj paklāju piegādi, tīrīšanu, nomaiņu un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī. Pieejami dažāda veida paklāji, kas paredzēti tīrības un drošības, kā arī komforta līmeņa paaugstināšanai. Īpaši izstrādātie sarkanie un logo paklāji, papildus tīrības nodrošināšanai, rūpējas arī par uzņēmuma tēlu un patīkamas noskaņas radīšanu.

Otrs no AS „Emblēmu Paklāju Serviss” pakalpojumiem uzņēmumiem ir mopu serviss. Tas paredz mopu nomu, tīrīšanu un nomaiņu, lai telpas būtu tīras un viegli uzkopjamas.

Īpašas rūpes par uzņēmuma darbiniekiem, klientiem un apmeklētājiem nodrošina AS „Emblēmu Paklāju Serviss” piedāvātais higiēnas serviss. Tas iekļauj Berendsen tualetes aprīkojuma nomu un servisu. Pateicoties šim pakalpojumam jūsu uzņēmuma tualete vienmēr būs tīra un patīkama. Izmantojot pilnu higiēnas servisu, jums radīsies sajūta, ka tualete pati sevi rūpējas.

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” piedāvā arī virtuves dvieļu servisu, kas nodrošina, lai uzņēmuma virtuvē vienmēr būtu tīri, sausi un kvalitatīvi virtuves dvieļi.

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” sniedz īpaši augstas kvalitātes pakalpojumus un pievērš īpašu uzmanību ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Uzņēmumā strādā augstas klases speciālisti, kas ir lietpratēji savā jomā. AS „Emblēmu Paklāju Serviss” darbiniekiem rūp, lai katrs klients saņemtu labākos pakalpojumus. Tāpat uzņēmums pievērš uzmanību tam, lai pakalpojumi būtu videi draudzīgi.

 

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply