Labi biroja krēsli darbinieku veselībai

Krēsls ir viena no svarīgākajām mēbelēm birojā. Ņemot vērā, ka lielākā daļa biroja darbinieku pie saviem galdiem pavada vismaz astoņas stundas dienā, un visas šīs astoņas stundas visbiežāk tiek pavadītas pie datora, sēžot krēslā, krēsla kvalitātei ir būtiska nozīme. Nepareiza sēdēšana neērtā un nepiemērotā krēslā agrāk vai vēlāk novedīs pie muguras un citām veselības problēmām.

Krēslam ir jābūt pielāgojamam tā lietotāja augumam un sēdēšanas paradumiem. Labam biroja krēslam ir iespēja regulēt gan atzveltni, gan augstumu, tāpat tas ir aprīkots ar roku balstiem. Tā kā diez vai katram darbiniekam tiks pirkts tieši viņam piemērots krēsls, iespējai regulēt krēsla atzveltni un augstumu ir jāpievērš īpaši liela uzmanība, lai viena un tā paša modeļa krēsli būtu ērti pielāgojami dažādu augumu darbiniekiem ar dažādiem sēdēšanas paradumiem un vajadzībām. Jāpievērš uzmanība arī tam, cik liela noslodze krēslam paredzēta. Ir krēsli, kas piemēroti sēdēšanai tajos pat divpadsmit stundas dienā, savukārt citi der vien pāris stundu aktīvai izmantošanai. Uzmanība jāpievērš arī krēsla ritentiņiem – plastmasas riteņi ir piemērotāki grīdām ar paklāja, gumijas vai plastmasas segumu, savukārt riteņi ar gumijas pārklājumi ir piemēroti arī koka grīdām un grīdām ar flīžu pārklājumu.

Biroja krēsls Desmond Biroja krēsls Monterey 623E

Augstākus amatus ieņēmušiem darbiniekiem, kā arī ļoti solīdos birojos, piemērotāki ir ādas biroja krēsli. Iegādājoties ādas krēslu, uzmanība jāpievērš ādas kvalitātei, kā arī citām detaļām. Lētākie un vienkāršākie ādas biroja krēsli ir aprīkoti ar plastmasas roku balstiem un citām plastmasas detaļām, dārgākajiem krēsliem šīs detaļas ir no metāla. Krēsla cenu ietekmē arī āda, no kā tas izgatavots. Pēdējā laikā populāri ieguvuši biroja krēsli, kas izgatavoti no ekoloģiskās ādas. Šādi krēsli patiks birojiem, kas atbalsta zaļo domāšanu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Labi biroja krēsli darbinieku veselībai”

  1. […] Krēsls ir viena no svarīgākajām mēbelēm birojā. Ņemot vērā, ka lielākā daļa biroja darbinieku pie saviem galdiem pavada vismaz astoņas stundas dienā, un visas šīs astoņas stundas visbiežāk tiek pavadītas pie datora, sēžot krēslā, krēsla kvalitātei ir būtiska nozīme….Visu rakstu lasiet šeit : Labi biroja krēsli darbinieku veselībai […]

Leave a Reply