Bezvadu internets

Bezvadu internets ir nepieciešams visiem, kas lieto portatīvas ierīces, kurās iespējams izmantot internetu. Viedtālruņos internetu nodrošina mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzējs, savukārt portatīvo datoru lietotājiem ir jāizvēlas starp mobilo internetu, ko arī piedāvā mobilo tālruņu pakalpojumu operatori, vai arī publiskajiem WI-FI interneta piekļuves punktiem.

Mobilais internets ir salīdzinoši dārgs un lēns, turklāt datu apjoms, ko drīkst iztērēt viena mēneša laikā, parasti ir ierobežots. Bezmaksas bezvadu internetu piedāvā dažādas kafejnīcas un restorāni, kā arī citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, bezmaksas bezvadu internets mēdz būt pieejams starppilsētu autobusos, kā arī viesnīcās.

Bezvadu internets, ko piedāvā publiskie WI-FI interneta piekļuves punkti, ir vislabākais risinājums cilvēkiem, kam bezvadu internets nav nepārtraukta nepieciešamība. Nosūtot maksas īsziņu, saņemsi unikālu kodu, ar kā palīdzību varēsi noteiktu laiku izmantot WI-FI internetu. Šādas interneta vietas tiek piedāvātas visā Latvijā. Visvairāk tās ir koncentrētas, protams, pilsētās un citu apdzīvotu vietu centros, kur notiek cilvēku kustība un var rasties regulārs pieprasījums pēc WI-FI interneta. WI-FI internets ir pieejams benzīntankos, skolās, veikalos, ārstniecības iestādēs, automazgātuvēs, aptiekās, kafejnīcās, bankās, lombardos, muzejos kā arī vairākās citās sabiedriskās vietās.

Lattelecom bezvadu internets

Aktīviem portatīvo datoru lietotājiem var rasties nepieciešamība pēc bezvadu interneta arī mājās. Nav liela prieka no portatīvā datora, ja to interneta lietošanai var izmantot tikai pie galda, kur pieejams interneta kabelis, gluži tāpat kā stacionāro datoru. Mājās var uzstādīt bezvadu interneta rūteri, kas ļaus izmantot bezvadu internetu visā dzīvoklī vai mājā, ļaujot lietot internetu gan virtuvē, gan guļamistabā, un pat vannas istabā, ja ir tāda nepieciešamība. Mājas bezvadu tīklu var uzstādīt paralēli internetam, kā lietošanai tiek izmantoti kabeļi, tādejādi ar internetu aprīkojot gan stacionāros, gan portatīvos datorus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply