Bezvadu internets par cenu sākot no 1,96 latiem

Jebkurš klēpjdatora vai mobilo ierīču aktīvs lietotājs noteikti būs ieinteresēts par kvalitatīvu bezvadu interneta pieslēgumu, kas noder kā darbā, tā izklaidē. Lai ikvienam ļautu izmantot šo mobilitāti, telekomunikāciju sniedzējs Lattelecom visā Latvijas teritorijā piedāvā ātru un stabilu bezvadu internetu sākot no Ls 1.96! Bezvadu internets nu jau pieejams vairāk nekā 3000 vietās visā Latvijā jebkur, kur redzama WiFi uzlīme.

Izmanto visas Lattelecom bezvadu interneta sniegtās priekšrocības

Lattelecom WiFi interneta priekšrocības:

  • Iespēja pieslēgties ātrgaitas bezvadu internetam 3000 vietās visā Latvijā;
  • Ērts un izdevīgs interneta pieslēgums pārnēsājamo datoru īpašniekiem un mobilo ierīču lietotājiem;
  • Iespēja izvēlēties sev nepieciešamo interneta lietošanas laiku;
  • Iespēja izvēlēties sev ērtāko maksāšanas veidu;
  • Cena sākot no Ls 1.96!

Lattelecom bezvadu internets galvenokārt pieejams kafejnīcās, restorānos, degvielas uzpildes stacijās, lielākajos iepirkšanās centros un pie Lattelecom taksofoniem. Tas būs noderīgs, ja internets nepieciešams ārpus mājas, biznesa tikšanās laikā ārpus biroja, operatīvai saziņai un datu, dokumentu nosūtīšanai jebkurā laikā.

Lieto bezvadu internetu tad, kad tas nepieciešams!

Lai lietotu bezvadu internetu nepieciešams lietotājvārds un parole, kurus var iegūt piesakoties Lattelecom WiFi interneta abonementam internetā vai zvanot. Pēc līguma slēgšanas internetu var sākt lietot uz sev nepieciešamo laika posmu. Pakalpojuma maksa, atkarībā maksāšanas veida un lietošanas termiņa, ir sākot no Ls 1.96.

Lattelecom bezvadu internets ir ideāls, jo par to jāmaksā tikai tad, kad to lieto. Proti, iespējams iegādāties pakalpojumu uz diennakti, nedēļu vai mēnesi. Pieteikties šim pakalpojumam (pēc tam, kad jau ir saņemts lietotājvārds un parole) iespējams zvanot, sūtot SMS vai norēķinoties ar kredītkarti WiFi piekļuves vietās. Ja pakalpojumu iegādājas uz diennakti, tad tā maksa ir Ls 1.96, tāpēc visizdevīgāk ir iegādāties pakalpojumu uz visu mēnesi, jo mēneša abonentmaksa ir vien Ls 5.04.

Bezvadu interneta pieslēgums noderēs kā portatīvo, tā mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem jebkurā vietā, kur vien pieejams šis internets. Lai iepazītos ar interneta pārklājuma karti, apmeklē „bezvadu interneta” sadaļu viņu mājaslapu Lattelecom.lv

Salīdzini bezvadu interneta pieslēgumus šeit: salidzinajums.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai



One Response to “Bezvadu internets par cenu sākot no 1,96 latiem”

  1. […] Jebkurš klēpjdatora vai mobilo ierīču aktīvs lietotājs noteikti būs ieinteresēts par kvalitatīvu bezvadu interneta pieslēgumu, kas noder kā darbā, tā izklaidē. Lai ikvienam ļautu izmantot šo mobilitāti, telekomunikāciju sniedzējs Lattelecom visā Latvijas teritorijā piedāvā…Visu rakstu lasiet šeit : Bezvadu internets par cenu sākot no 1,96 latiem […]

Leave a Reply