Betona dakstiņi

Vasara ir būvniecības un celtniecības darbu laiks. Protams, ikvienam gribas, lai māja ir izbūvēta kvalitatīvi, lai lietus laikā uz galvas netecētu ūdens. Tāpēc bez laba jumta seguma uzstādīšanas neiztikt.

Kāds būs labākais risinājums?

Jumta segumam var izmantot gan māla, gan betona dakstiņus. Augstas klases betona dakstiņus plašā klāstā piedāvā firma Monier. Tajā ir pieejami vairāku veidu māla plakanie dakstiņi (MINSTER TE), kas pārsteigs ar precīzām līnijām un funkcionalitāti. Tie piesaistīs arī ar savu oriģinālo slilu. Monier betona dakstiņi izcels Jūsu jumtu, padarot to estētisku un modernu, ne velti saka, ka māju skata no jumta. Kaimiņi un viesi noteikti novērtēs Jūsu mājas gaumīgo arhitektūras risinājumu. Turklāt šīs firmas dakstiņi ir īpaši krāsaini. Jūs varat izvēlēties tādu dakstiņa pārklājumu, kas visvairāk atbilst Jūsu estētiskā skaistuma izpratnei un saista Jūsu sirdi. Šādā gadījumā Monier piedāvā Zanda Protection dakstiņus, kas akcentēs Jūsu jumtu ar piesātinātām, košām krāsām. Būtiski, ka šis dakstiņu veids pasargās jumtu no ultravioletā starojuma, protams, arī no sūnām un aļģēm.

Betona dakstiņi ne tikai labi izskatīsies, bet arī pasargās Jūsu mājvietu no nelabvēlīgiem dabas apstākļiem, kā arī rūpēsies par to, lai Jūsu ēka būtu ilgdzīvotāja. Turklāt, betona dakstiņiem piemīt kāda ļoti laba īpašība – tie nelaiž cauri trokšņus. Izrādās, ka harmoniskāku vidi mājās var padarīt arī pareiza jumta dakstiņu izvēle. Monier betona dakstiņi klientus patīkami pārsteigs ar izmaksām, kas salīdzinot ar līdzīgām jumta segumu kompānijām, ir vienas no zemākajam.

Lai arī kādas nebūtu Jūsu prasības, Monier centīsies īstenot visas Jūsu ieceras, kas attiecas uz mājas jumta segumiem. Klienti var izvēlēties arī piemērotus dakstiņu aksesuārus, kas padarīs Jūsu jumta segumu ārēji vēl iespaidīgāku. Bet, ja Jūs vēlaties atrast prasmīgu un pieredzes bagātu jumiķi, tad arī tā nav problēma. Mājas lapā www.monier.lv Jūs varat iepazīties ar kandidātu sarakstu. Tie būs cilvēki, kas izgājuši apmācības un ieguvuši sertifikātu – jumta kalēja titulu. Ja Jums pašiem nav jumta uzstādīšanas pieredzes, tad vienmēr pastāv iespēja vērsties pie profesionāļiem, viņu darbs Jums neliks vilties. Tāpēc droši varat viņiem uzticēt savas mājas jumtu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply