Betona dakstiņi – labākais jumta segums tavām mājoklim

Jumta segumu sortiments ir plašs, bet jumta seguma izvēle ir nopietna lieta. Ja klients vēlās veidot jumtu no dakstiņiem, tad galvenā izvēle ir starp betona dakstiņiem un māla dakstiniem.

Betona dakstiņiem ir savas priekšrocības, kā arī trūkumi. Betona dakstiņi ir jūtam lētāki par māla dakstiņām. Jumta seguma izmaksas ir atšķirīgas katram jumtam, jo cena ir atkarīga ne tikai no dakstiņu izvēles, bet arī no aksesuāriem, dakstiņu ražotāja cenām un pat no dakstiņu veida. Dakstiņi, kas ir savstarpēji savienojami, tiek uzklāti ātrāk, bet jumiķa darba izmaksas arī ietekmē jumta cenu. Jo ātrāk jumts tiks ieklāts, jo mazāk būs jāmaksā par jumiķa darbu. Savstarpēji savienojamie dakstiņi mēdz būt gan no betona, gan no māla, tāpēc jumta ieklāšanas ātrums gandrīz nav atkarīgs no dakstiņu materiālu izvēles.

betona dakstini

Betons nav dabisks materiāls, tāpēc tās noveco citādāk. Māla dakstiņas ir dabīgs materiāls, kas ar laiku nezaudē savās vērtības, bet pašlaik betona dakstiņas ir ievērojams konkurents māla dakstiņām. Māla dakstiņas ir klasiskais jumta variants, bet betona dakstiņas tiek veidotas pēc jaunākajām tehnoloģijām, kas palīdz betona dakstiņām ilgāk kalpot.

Monier piedāvā māla dakstiņus, betona dakstiņus, kā arī jumta aksesuārus: ventilācijas izvadus, stiprinājumus, blīvētājus, drošības elementus un citus aksesuārus, kas var padarīt klienta jumtu unikālu un drošu. Monier piedāvā gan eksluzīvus dakstiņus, gan arī modernus dakstiņus parastajām ēkām. Monier produkti ir pieejami jebkuram klientam. Monier izmanto plaši pazīstamu zīmolu produktus: Zanda, Dantegl, Minster u.c.

Monier piedāvā ne tikai jumta segumus (dakstiņas), bet arī zemsegumu, kas pasargās jumtu un nodrošinās jumtam ilgāku mūžu. Zemsegumam ir ļoti liela nozīme, jo zemsegums pasargā jumtu no mitruma un neļauj jumtam ātri nolietoties. Monier sortimentā ir zemsegums, kurš ir veidots pēc jaunākām tehnoloģijam un ļauj jumtam elpot, izvedot ārā visu lieko mitrumu. Moniet zemsegums ir ne tikai drošs, bet arī viegls, to var ātri ierīkot bez liekām piepūlēm, kas atvieglo jumta ieklāšanu un mājas pabeigšanu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply