Akurāts banketu galda noma labākais risinājums svinīgiem gadījumiem

Gadījumā, ja plānojat svinīgu pasākumu vai banketu un Jums ir nepieciešami galdi, pie kā apsēdināt tā viesus, banketa galdu noma patiešām ir labākais risinājums. Tas ir pasākumu aprīkojuma un servisa uzņēmuma Akurāts piedāvāts pakalpojums, kas iekļauj apaļu banketa galdu izīrēšanu nepieciešamajā daudzumā tad, kad tas ir vajadzīgs. Papildus galdu nomai Akurāts  piedāvā arī to piegādi un montāžu pirms un pēc pasākuma.

Banketa galdu noma:

  • Svinībām un banketiem;
  • Palīdz samazināt pasākuma izmaksas;
  • Mazāk darba pasākuma organizatoriem.

Banketa galdu nomaAkurāts piedāvātie banketu galdi ir apaļi galdi, kam ir gaiša koka virsma un tumši pelēks metālā rāmis. Ir pieejami divu izmēru banketa galdi – 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Tā kā galdi ir neuzkrītoši un vienkārši, tie lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Lai panāktu svinīgu, romantisku vai lietišķu noskaņu, atkarībā no pasākumam nepieciešamā, iespējams izmantot galdautus, galda dekorācijas un speciālus pārklājus.

Papildus galdu nomai, Akurāts piedāvā izīrēt arī banketa krēslus, kas ir lieliski piemēroti apaļajiem galdiem. Šie krēsli ir mīksti un ērti. Krēsli ir melni un neuzkrītoši. Arī krēslus iespējams pārklāt ar speciāliem pārvalkiem, lai radītu svinīgāku pasākumu norisi.

Banketu galdu noma, kā arī krēslu noma ir ļoti izdevīgs pakalpojums, jo pateicoties tai, nav nepieciešams iegādāties visu pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Tā iegāde, protams, saistītos ar daudz lielākām izmaksām, nekā gadījumā, kad jāmaksā tikai par laiku, uz kuru attiecīgais aprīkojums ir nepieciešams. Tāpat jāpiebilst, ka īrējot jums nebūs jāsaskaras ar izmaksām un satraukumiem, kas saistīti ar noliktavas atrašanu un aprīkojuma uzglabāšanu.

Izvēloties nomāt banketu galdus vai krēslus pie Akurāts, pasākuma organizatori, var ievērojami atvieglot savu darbu, jo pie Akurāts ir pieejams arī cits pasākumu aprīkojums, piemēram, teltis, grīdas, paklāji, sildītāji, lampas un cits. Jums nebūs jāmeklē viss nepieciešamais pie vairākiem pakalpojumu sniedzējiem. Tāpat Akurāts piedāvā arī pasākuma aprīkojuma piegādi un montāžu pirms un pēc pasākuma.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply