Banketa galdu noma greznam dzīves mirklim

Ja mums pasaka vārdu „bankets”, tad tas uzreiz asociējas ar kaut ko svinīgu. Tas ir izklaides pasākums, mielasts un aktivitātes, ko piedāvā banketu organizēšanas uzņēmumi, kas mūsdienās ir pieejami lielā daudzumā. Parasti banketā piedalās noteikts viesu skaits. Zem vārda „bankets” slēpjas tādi pasākumi kā kāzas, bēres, jubilejas, dažādi koorporatīvie pasākumi un prezentācijas – tieši šadiem pasākumiem par godu banketi tiek rīkoti visbiežāk. Protams, banketā neiztikt arī bez atbilstoša aprīkojuma – apgaismojuma, krēsliem, mēbelēm, kā arī galdiem. To visu iespējams iznomāt uzņēmumā „Akurāts”. Kāpēc iegādāties banketa galdus, ja tos varat iznomāt?

Divu lielumu galdi

Lai galdi būtu piemēroti gan banketiem ar nelielu cilvēku skaitu, gan lieliem banketiem, iespējams iznomāt divu lielumu galdus:

  • 1.53 m diametrā;
  • 1.83 m diametrā.

Banketu galdi ir apaļi, ar koka virsmu un tumši pelēku metāla rāmi. Tie iederēsies jebkurā banketā, neatkarīgi no tā, vai tas norisināsies ārā vai iekštelpās.

Ja vēlaties, lai galdu piegādi, montāžu un demontāžu veic „Akurāts” darbinieki, norādiet to pasūtījuma formā. Savukārt, ja par galdu piegādi vēlaties parūpēties pats, tad Jums pašam jābrauc uz noliktavu pēc galdiem, tie jāmontē un vēlāk jāveic demontāža un aizgādāšana uz noliktavu, nesabojājot inventāru.

Pasūtiet dzerot kafiju

Pasūtīt vēlamos galdus Jūs varat trīs dažādos veidos :

  • nosūtot e-pastu uz [email protected] ;
  • piezvanot pa tālruni 26338888;
  • aizpildot pieteikuma formu „Akurāts” mājas lapā.

Veicot pasūtījumu padomājiet, vai Jums ir nepieciešami tikai galdi, jo „Akurāts” piedāvā arī banketu krēslus, paklājus, lampas, sildītājus, dekorus u.c

Nesatraucieties, ja banketu rīkojat pirmo reizi. Ja nezinat, kādus galdus un cik iznomāt, sazinieties ar „Akurāts” darbiniekiem, kuri Jums sniegs bezmaksas konsultāciju, iesakot Jums piemērotāko variantu, vadoties pēc Jūsu vēlmēm un iespējām. Lasi par galdu nomu mājaslapā.

SIA “Akurāts” ir dibināts 2005.gadā un īsā laikā ir kļuvis par vadošo telšu un to aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Kopš 2007.gada “Akurāts” savus telšu nomas pakalpojumus piedāvā arī Lietuvas un Igaunijas teritorijā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply