Baltkom interneta pieslēguma ātrums un pieejamība

Baltkom piedāvā kvalitatīvu un ātru interneta pieslēgumu, kas pieejams lielākajā daļā Latvijas. Turklāt, klientu ērtībai tiek piedāvāts viens, iespējami ātrākais interneta pieslēgumu konkrētajā adresē. Baltkom internets nodrošina kvalitatīvu datu apraidi un stabilu interneta ātrumu, kas bez kavēšanās ļauj lejupielādēt un augšupielādēt dažādus multimediju failus – fotogrāfijas, video, datu un citus failus.

Baltkom interneta pieslēgums un tā ātrums

Lai pieslēgtu Baltkom internetu ir nepieciešams ievilkt atsevišķu kabeli, kas nodrošinātu interneta pakalpojuma pieejamību. NGN (nākamās paaudzes)tīkls nodrošina interneta ātruma stabilitāti, jo tas netiek ietekmēts ārējo apstākļu dēļ. Tiek piedāvāti dažādi interneta apraides ātrumi, atkarībā no tā vai internets tiek lietots NGN vai mini NGN pārklājuma zonā.

Internets mini NGN zonā:

  • Lejupielāde līdz 20 Mbit/s
  • Augšupielāde līdz 20 Mbit/s (2 Mbit/s ārzemēm)

Internets NGN zonā:

  • Lejupielāde līdz 100 Mbit/s
  • Augšupielāde līdz 100 Mbit/s (10 Mbit/s ārzemēm)

Baltkom piedāvātajam internetam ir pavisam vienkāršs un viegli saprotams tarifu plāns. Kā jau tika minēts iepriekš, tiek piedāvāts viens, iespējami ātrākais interneta pieslēgums par Ls 9.10 mēnesī. Tā kā Baltkom internets pieejams ar viena veida pieslēgumu, klientam nav iespējas izvēlēties pieslēguma veidu ar vēl ātrāku vai lēnāku interneta ātrumu. Attiecīgi arī cena ir tikai viena fiksētā, tāpēc lētāk šo pakalpojumu nevar iegādāties.

Baltkom interneta pieejamība

Tā kā ne visā Latvijā ir vienāds tehnoloģiju atbalsts, arī pakalpoju pieejamība var atšķirties. Pirms iegādāties kādu no pakalpojumiem, tajā skaitā arī internetu, nepieciešams noskaidrot pakalpojuma pieejamību konkrētajā adresē., ko var izdarīt izmantojot meklēšanas moduli Baltkom mājaslapā vai zvanot pa tālruni 67480000. Pamatā Baltkom interneta pakalpojumi pieejami Rīgā, Jelgavā un Jēkabpilī jeb vietās, kur ir blīva apdzīvotība.

Lai internets kalpotu pēc iespējas efektīvāk, Baltkom aicina vērst uzmanību attiecīgajai datortehnikai, lai tā spētu nodrošināt nepieciešamo interneta jaudu un apraides ātruma iespējas. Baltkom mājaslapā iespējams atrast vairākus noderīgus padomus un ieteikumus, lai ikviens spētu izmantot interneta piedāvāto maksimālo ātrumu kvalitatīvam darbam, atpūtai un izklaidei.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply