Balticom interneta pieslēgums

balticom internetsInterneta tehnoloģiju uzņēmums Balticom, kas darbojas Rīgā un tās apkārtnē, piedāvā vairākus interneta pieslēguma veidus. Būtiski, ka dažādos reģionos pieejamie interneta pieslēguma veidi atšķiras. Maksimālais Balticom interneta ātrums ir līdz pat 100 megabitiem sekundē. Kāds no vairākiem interneta pieslēguma veidiem ir pieejams gan daudzdzīvokļu namu, gan privātmāju iedzīvotājiem.

Balticom internets ir interneta veids, kas pieejams tikai Rīgas mikrorajonu un iedzīvotājiem un dažās vietās Pierīgā. Precīza informācija par to, kur ir pieejams kāds no Balticom interneta pieslēguma veidiem, var iepazīties uzņēmuma mājas lapā.

Balticom internets ir pieejams gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem. Piedāvājums daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem dažādos rajonos nedaudz atšķiras. Rīgas pilsētā maksimālais pieejamais Balticom interneta ātrums ir līdz pat 100 megabitiem sekundē. Interneta pieslēguma cena ir sākot no sešiem latiem mēnesī. Rīgas pilsētā ir pieejami trīs dažādi Baltibom interneta tarifu plāni – Eco, Basic un Pro. Tie starpā atšķiras ar maksimālo pieejamo interneta ātrumu un cenu.

Ārpus Rīgas Balticom interneta piedāvājums daudzdzīvokļu namiem dažādās vietās var būtiski atšķirties gan cenas, gan ātruma ziņā – ne visur ir pieejams internets ar ātrumu līdz pat 100 megabitiem sekundē, arī cenas var būt dažādas. Piemēram, Pierīgā esošajā Saulkalnē maksimālais Balticom interneta ātrums ir līdz 20 megabitiem sekundē un tas maksā no apmēram sešiem latiem mēnesī, bet vairākās vietās ārpus Rīgas pieejami tieši tādi paši tarifu plāni kā galvaspilsētā.

Arī privātmājām gan Rīgā, gan piepilsētā ir pieejami vairāki Balticom interneta pieslēguma veidi – iespējams pieslēgt gan radiointernetu, gan kabeļinternetu. Abi šie interneta veidi atšķiras gan tehnoloģiski, gan no lietotāja viedokļa. Proti, kabeļinterneta veidu pārraida pa interneta vadiem, bet kabeļinterntu pa gaisu. Radiointernts ir pieejams vairāku kilometru rādiusā ap interneta pārraides torni. Radiointerneta maksimālais ātrums ir līdz astoņiem megabitiem sekundē un tas maksā 17,08 latus mēnesī, kabeļinterneta maksimālais ātrums ir līdz 100 megabitiem sekundē un tas maksā 10,90 latus mēnesī.

Citi Latvijā pieejamie interneta pakalpojumu sniedzēji: SPIED ŠEIT

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply