Baltcom televīzijas iespējas

BaltcomBaltcom televīzija ir maksas televīzija, kas pieejama galvenokārt Latvijas centrālajos rajonos – Vidzemē un Zemgalē. Pieejami divi Baltcom televīzijas veidi, digitālā un analogā televīzija. No tā, vai klients lieto analogo vai digitālo televīziju ir atkarīga, gan tās cena, gan piedāvāto kanālu skaits, gan iespējas. Līdzīgi kā citu televīzijas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumā, digitālā Baltkom televīzija piedāvā daudz plašākas iespējas nekā analogā televīzija.

Tas, vai Baltkom televīzija ir digitāla vai analoga, ir atkarīgs no izvēlētā televīzijas kanālu bloka – vienkāršākais kanālu bloks ir analogā televīzija, kam nav nepieciešams dekoders, bet līdz ar to nav pieejamas arī daudzas digitālās televīzijas iespējas. Baltcom televīzija piedāvā sekojošus televīzijas kanālu blokus:

  • Mazais TV bloks – analogā televīzija,19 televīzijas kanāli, cena 5,49 lati mēnesī;
  • Pamata TV bloks – digitālā televīzija, 57 televīzijas kanāli, cena 7,90 lati mēnesī;
  • Lielais TV bloks – digitālā televīzija, 103 televīzijas kanāli, cena 12,90 lati mēnesī.

Digitālā Baltcom televīzija piedāvā daudz dažādu interaktīvu iespēju, kas nav pieejamas analogās televīzijas lietotājiem. Iespēja izvēlēties pārraižu un subtitru valodu, apskatīties TV programmu, kanālu kārtošanas un bloķēšanas iespēja ir tikai daļa no iespējām, ko piedāvā digitālā Baltcom televīzija. Visas šīs iespējas analogās televīzijas lietotājiem nav pieejamas. Tāpat tikai digitālās televīzijas lietotāji var skatīties kanālus, kas pieejami HD jeb īpaši augstā kvalitātē.

Jāpiebilst, ka Mazais TV bloks, kas būtībā ir analogā televīzija, no abiem digitālās televīzijas blokiem atšķiras arī arī ar attēla un skaņas kvalitāti. Tas skaidrojams ar to, ka programmu pārraide digitālā vai ciparu formātā ļauj nodrošināt labāku izšķirtspēju un skaidrāku skaņu.

Papildus trīs Baltcom televīzijas kanālu blokiem, pieejams arī vairākas tematiskās kanālu pakas, kas maksā sākot no viena lata mēnesī. Pieejamas parastās un Baltcom televīzijas Premium pakas, kas ir nedaudz dārgākas un kur ir iekļauti īpaši filmu kanāli, Viasat kanāli, kā arī HD kanāli.

Baltcom televīzija ir pieejama galvenokārt Vidzemē un Zemgalē – Rīgā, Bauskā, Jēkabpilī, Jūrmalā un citur Latvijā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply