Magnetolu atlaides internetā

Šobrīd interneta veikalā 220.lv tiek piedāvātas akcijas cenas dažādām preču grupām, tajā skaitā arī audio tehnikai. Interneta veikalā 220.lv tiek piedāvāts plašs audio tehnikas klāsts sākot no vienkāršākajiem radio pulksteņiem līdz pat jaudīgām magnetolām, ar kurām varēsi radīt īstas diskotēkas noskaņu mājas ballītē. Ja šobrīd apsver domu iegādāties kādu jaunu mūziku atskaņojošu iekārtu, interneta veikals 220.lv ir īstā vieta, kur to darīt, jo šobrīd audio tehnikai tiek piedāvātas akcijas cenas.

Cenas un pieejamā audio tehnika

Ļoti patīkama cena šobrīd ir pārnesamajai magnetolai Philips AZ 1046. Tās cena no piecdesmit septiņiem latiem šobrīd samazināta uz trīsdesmit četriem latiem. Šī magnetola atskaņo radio, kā arī MP3-CD, CD un CD-R/RW formātā kompaktdiskus.

Philips AZ 1046

Arī pārnēsājamajam radio atskaņotājām Philips AE 2160/00C šobrīd ir samazināta cena – iepriekšējo divdesmit astoņu latu vietā tas tagad maksā astoņpadsmit latus un piecdesmit santīmus. Šim radio atskaņotājam ir liels skaļrunis un iespēja regulēt skaņu. To var darbināt gan ar strāvas vadu, gan ar baterijām, kā arī tam ir austiņu izeja.

Philips AE 2160-00C

Akcijas cena tiek piedāvāta arī stilīgā un sportiskā dizaina pārnēsājamai magnetolai Philips AZ 1837. Ar šo magnetolu var klausīties mūziku no dažādiem avotiem – radio, kompaktdiskiem un par USB flash atmiņām. Magnetola atbalsta CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD un WMA-CD formāta kompaktdiskus.

Philips AZ 1837

Interneta veikals 220.lv ir laba vieta, kur iepirkties, jo tur pārdotajām precēm tiek nodrošināta augsta kvalitāte un ražotāja piedāvā garantija. Interneta veikalā 220.lv strādā atsaucīgi un zinoši pārdevēji, kas palīdzēs pieņemt vislabāko lēmumu, atbildot uz visiem pircēju jautājumiem. Interneta veikals 220.lv sadarbojas ar uzticamiem partneriem, nodrošinot  augstas klases preču piegādi un izdevīgus līzinga pakalpojumus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Magnetolu atlaides internetā”

  1. […] Šobrīd interneta veikalā 220.lv tiek piedāvātas akcijas cenas dažādām preču grupām, tajā skaitā arī audio tehnikai. Interneta veikalā 220.lv tiek piedāvāts plašs audio tehnikas klāsts sākot no vienkāršākajiem radio pulksteņiem līdz pat jaudīgām magnetolām, ar kurām…Visu rakstu lasiet šeit : Magnetolu atlaides internetā […]

Leave a Reply