Ātrākais interneta pieslēgums Latvijā – Optiskais internets Rīgā!

Interneta pakalpojumu izvēles ziņā visplašākās iespējas piedāvā Rīgas iedzīvotājiem. Šeit pieejami vairāki desmiti interneta pakalpjumu sniedzēju, kas piedāvā  plašas izvēles iespējas ātruma, izmaksu un jaudas ziņā. Galvaspilsētā ir pieejams arī visātrākais interneta pieslēguma veids Latvijā – Optiskais Internets.

Optiskais Internets Rīgā ir iespēja, kā Jūs varat lietot internetu, nedomājot par ātrumu, jo šis pieslēguma veids Jūs nepievils.

Kas ir Optiskais Internets?

Optiskais Internets ir modernākā, jaunākā, ātrākā datu pārraides tehnoloģija, kas piedāvā lielisku iespēju lietot internetu mājās.  Lielākā priekšrocība, ko piedāvā Optiskais Internets ir tā ātrums. Jums ir iespēja pieslēgt līdz pat 500Mbit/s ātru interneta ātrumu.

Kā ierīkot?

Optiskā Interneta ierīkošana ir vienkārša un aizņems vien pāris stundas laika. Piesakiet pieslēgumu uzņēmuma majaslapā vai piezvanot. Dzīvoklī tiks novietots optiskais modems pie kura tiks pieslēgta optiskā dzīsla. Tālāk līdz datoram tiks ierīkots Ethernet UTP-5e kabelis. Ja mājā jau ir Ethernet kabeļu instalācija, tā tiks pieslēgta optiskajam modemam un ierīkošana tiks paveikta īsākā laikā. Jums būs iespēja izmantot neierobežotu datu pārraidi, lietot interaktīvo televīziju un mājas telefonu.

Optiskais Internets Rīgā

Rīgā ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā pieslēgt Optisko Internetu.  Ļoti plašam Rīgas iedzīvotāju lokam ir iespēja pieslēgt Lattelecom optisko internetu.  Tas ir pieejamākais un ātrākais pieslēguma veids Rīgā.  Ja parastais kabeļinterneta pieslēgums ar ātrumu 5-10 Mbit/s, ko piedāvā citi mazie interneta provaideri, maksā 7-12 Ls mēnesī, tad par šo pašu naudu Jūs varat pieslēgt 50 vai 100 Mbit/s Optisko Internetu

Daļā Rīgas mikrorajonu pieejams arī uzņēmuma Prolain piedāvātais internets. Uzņēmums piedāvātais internets ar maksimālo ātrumu 35-100 Mbit/s

Daudz plašākā Rīgas teritorijā pieejami Simtel pakalpojumi – internets pieejams praktiski visā galvaspilsētas teritorijā. Simtel piedāvā internetu ar maksimālo ātrumu līdz 100 megabitiem sekundē. Tas maksā 6,50 līdz 8,50 Ls mēnesī.

Viens no atpazīstamākajiem interneta provaideriem Rīgā ir IZZI. Uzņēmums piedāvā internetu ar ātrumu līdz 100 Mbit/s par 12,60-18,65 Ls mēnesī.

Optiskai internets Rīgā ir viens no labākajiem un ātrākajiem interneta pieslēgumiem, ko varat lietot mājās. Jums vairs nebūs jāsatraucas par datu pārraides ātrumu. Saņemiet ātru internetu, nepārmaksājot!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply