Atlaides televizoriem interneta veikalos

Interneta veikali, tāpat kā visas pārējās tirdzniecības vietas, regulāri piedāvā dažādas akcijas un izpārdošanas, kurās nepieciešamo preci var iegūt ar atlaidēm. Ņemot vērā, ka arī ikdienā cenas interneta veikalos ir zemākas nekā tirdzniecības centros un citās tirgotavās, akciju laikā iegādāties kādu jau sen kārotu lietu ir īpaši izdevīgi.

Praktiski vienmēr akcijas piedāvājumus varēs atrast tuvojoties kādiem svētkiem, piemēram, Ziemassvētkiem, vai sezonas preču izpārdošanas laikā. Bet, tā kā interneta veikalos pārsvarā tiek tirgotas preces, kas nav sezonāla rakstura (sadzīves tehniku un datorus taču jālieto visu gadu, vai ne?), dažādus akcijas piedāvājumus var atrast ļoti bieži, gandrīz nepārtraukti.

Arī televizori ļoti bieži tiek piedāvāti ar atlaidēm. Reizēm tie ir atsevišķu uzņēmumu ražojumi, bet gadās arī tā, ka atlaides tiek piedāvātas ja ne gluži visiem, tad lielākajai daļai televizoru gan.

televizori atlaides

Attēla avots: http://220.lv/lv/tv_video_un_audio/televizori/

Piemēram, šobrīd interneta veikalā 220.lv var ļoti izdevīgi iegādāties visdažādākos televizorus pat ar gandrīz 50% atlaidi. Visievērojamākās atlaides, protams, tiek piedāvāts televizoriem, kas ikdienā maksā krietni dārgāk par vidusmēra televizoriem. Tā piemēram, lielisko Smart TV Samsung UE-46ES6800 ar 3D funkciju tagad iespējams iegādāties par nepilniem septiņiem simtiem latu, kas nozīmē, ka televizora cenai tiek piedāvāta 44% atlaide.

Patīkamas atlaides tiek piedāvātas arī vienkāršākiem televizoriem. Piemēram, Samsung UE-32EH4000, kura trīsdesmit divas collas lielais LED ekrāns nodrošina lielisku attēla kvalitāti un spilgtus krāsu kontrastus, tagad iegādājams ar 32% atlaidi.

 Pērkot jaunu televizoru, tāpat kā jebkuru citu preci, jāatceras, ka cenai nevajadzētu būt vienīgajam vērtēšanas kritērijam. Uzmanība jāpievērš gan pašas preces kvalitātei, gan arī tirgotāja nodrošinātajai apkalpošanai un reputācijai, tas palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem gan preces iegādes laikā, gan arī vēlāk.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply