AEG ledusskapji – pieprasītākie savā klasē

LedusskapjiAEG ir Vācijas elektropreču kompānija, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē. AEG ražoto preču klāsts ir ļoti plašs – ģeneratori, stacionārie un mobilie telefoni, projektori, sadzīves tehnika, preces automašīnām un lidmašīnām, lokomotīves kā arī daudz kas cits. AEG nodarbojas ar dažādu elektropreču ražošanu jau kopš 19.gadismta beigām un šajā laikā sevi ir pierādījis kā kvalitatīvu preču ražotāju.

Ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē AEG ir labi pazīstams kā sadzīves tehnikas ražotājs. AEG ražotā sadzīves tehnika ir atrodamas daudzās mājsaimniecībās – gan veļas mašīnas, gan ledusskapji, gan plītis, gan trauku mazgājamās mašīnas un daudz kas cits. AEG ražotie ledusskapji ir ļoti kvalitatīvi un energoefektīvi.

Ja nepieciešams iegādāties iebūvējamo ledusskapi, labs risinājums būs AEG SCS 51800 S1. Šis 176,4 centimetrus augstais ledusskapis ir aprīkots ar 70 litrus ietilpīgu trīs kameru saldētavu, kas ierīkota ledusskapja apakšā. Ledusskapim ir A+ elektroenerģijas klase un ļoti laba sasaldēšanas jauda – 4 kilogrami diennakts laikā. Ledusskapim ir pieci no īpaši izturīga stikla izgatavoti plaukti.

Stilīga dizaina piekritēji novērtēs ledusskapi AEG S 53600CSS0. Šis 185 centimetrus augstais ledusskapis ir aprīkots ar ļoti lielu trīs kameru saldētavu, kuras ietilpība ir 90 litri. Ledusskapim ir augstā A++ elektroenerģijas klase, zems trokšņa līmenis (39 dB) un liels sasaldēšanas ātrums – 4 kilogrami 24 stundu laikā.

Savā dizainā klasiskāks ir ledusskapis AEG S 53600CSW0. 185 centimetrus augstā ledusskapja apakšā ir novietota ietilpīga (92 litri) trīs kameru saldētava. Ledusskapim ir augstā A++ elektroenerģijas klase (kas nozīmē, ka tas patērē aptuveni 236 kW/h elektrības gadā), zems trokšņa līmenis (39 dB) un liels sasaldēšanas ātrums – 4 kilogrami 24 stundu laikā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply