Vivus.lv – nauda īstajā brīdī

Vivus ir ātro aizdevumu kompānija, kuras klientiem ir lieliska iespēja saņemt aizdevumus tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams, piemēram, ja nepieciešams apmaksāt negaidītu rēķinu, jāveic iepriekš neplānots pirkums vai jāsedz citi neparedzēti izdevumi. Vivus kredīts ir pieejams tikai dažu minūšu laikā pat neizejot no mājām, un tam nav nepieciešama ķīla vai galvojums, padarot aizņemšanos ērtu un vienkāršu.

Vivus kredīts:

  • Līdz 1000 latiem;
  • Līdz 24 mēnešiem;
  • 15 minūšu laikā.

Vivus kredīts ir ātrais īstermiņa aizdevums. Tā maksimālais apmērs ir līdz 1000 latiem un tas ir jāatmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku laika posmā līdz 24 mēnešiem. Gan atmaksas termiņu, gan aizdevuma apmēru izvēlas klients. Jāņem gan vērā, ka maksimālais aizdevuma apmērs pieejams tikai kompānijas pastāvīgajiem klientiem. Tāpat jārēķinās, ka, atmaksājot aizdevumu ilgākā laika posmā, tā kopējās izmaksas pieaug.

Vivus

Aizdevums pie Vivus ir iespēja dabūt naudu tieši tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams, jo to var saņemt tikai 15 minūšu laikā, turklāt kredīts ir pieejams ārpus banku ierastā darba laika. Tas nozīmē, ka Vivus kredīts ir lieliski piemērots gadījumiem, kad saskaraties ar negaidītiem izdevumiem, piemēram, ja saplīst sadzīves tehnika, jāapmaksā negaidīts rēķins vai jāveic neatliekams remonts.

Vivus strādā katru dienu no 7.00 līdz pat 24.00, ļaujot saņemt aizdevumu praktiski jebkurā brīdi. Pieteikumus aizdevumam ir iespējams iesniegt arī ārpus kompānijas darba laika, šādā gadījumā tos izskatīs un aizdevumu pārskaitīs nākamajā dienā no rīta.

Vivus kredīts ir pieejams bez ķīlas, galvojuma vai citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Jums atliek tikai apmeklēt kompānijas mājas lapu, norādīt vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, veikt reģistrāciju un 15 minūšu laikā nauda būs jūsu kontā. Tas patiešām ir vienkārši – nekādas stāvēšanas rindās un neskaitāmu formalitāšu kārtošanas, jo visas nepieciešamās darbības varat veikt, pat neizejot no mājām. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams mobilais tālrunis, dators ar interneta pieslēgumu, atvērts konts bankā un e-pasta adrese.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Vivus.lv – nauda īstajā brīdī”

  1. […] Vivus ir ātro aizdevumu kompānija, kuras klientiem ir lieliska iespēja saņemt aizdevumus tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams, piemēram, ja nepieciešams apmaksāt negaidītu rēķinu, jāveic iepriekš neplānots pirkums vai jāsedz citi neparedzēti izdevumi. Vivus kredīts ir…Visu rakstu lasiet šeit : Vivus.lv – nauda īstajā brīdī […]

Leave a Reply