Telts, nojumes īre

Neviens saviesīgs pasākums nevar aizritēt bez kopīgas pulcēšanās zem viena jumta. Jo telts vai nojume rada mājīguma sajūtu un patīkamu atmosfēru. Ja Jums ir aktuāls jautājums par telts, nojumes īri, tad viens no labākajiem risinājumiem būs Akurāts (līderis telšu nomas jomā Latvijā).

Telts un nojumes īre palīdzēs Jums ievērojami ietaupīt finansiālos līdzekļus. Telti vai nojumi vēlams rezervēt vismaz divus mēnešus pirms plānotā pasākuma. Tas radīs drošības sajūtu, ka saņemiet tieši Jūsu izvēlēto telti vai nojumi.

Teltis būs paredzētas dažādiem brīvdabas pasākumiem (festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām un tamlīdzīgi). Tādas pašas funkcijas nodrošinās arī nojumes.

Nojume 20m x 75m

Akurāts telts būs piemērotas svētku rīkošanai visos gadalaikos. Ja teltij pielāgosiet arī grīdas segumu un padomāsiet par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad radīsiet mājīguma(siltuma) sajūtu pat sliktu laikapstākļu laikā. Kompānijā norāda, ka ar vienu „Akurāts” propāna gāzes sildītāju var apsildīt 20 m2 lielu telpu. Liela nozīme būs arī telts materiāla izvēlei. Piemēram, salīdzinājumā ar tenta materiāla sienām, telts ar stikla vai plastmasas paneļiem labāk uzturēs siltumu. Savukārt cīņā ar gaisa ieplūšanu Jums palīdzēs noslēgtas – vienviru durvis. Jums nebūs jāsatraucas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo visās Akurāts teltīs ir iespējams uzstādīt lampu apgaismojumu.

Ja Jums ir svarīga kvalitāte un viesu novērtējums, tad Akurāts teltis šajā ziņā noteikti attaisnos visas cerības. Telts, nojumes īre Jums neradīs liekas raizes un tēriņus, jo kompānijas darbinieki to piegādās jebkurā vietā, kur tas būs nepieciešams. Būtiski, ka Akurāts komanda ļoti īsā laikā nodrošinās arī ar telts montāžas un demontāžas pakalpojumiem un tas viss būs iekļauts vienā maksā. Vai nav pasakains piedāvājums? Sagādā prieku un neaizmirstamus piedzīvojumus sev un saviem draugiem – izvēlies Akurāts teltis un nojumes!

Protams, izvēle kādu telti vai nojumi pasūtīt paliek Jūsu ziņā. To var veiksmīgi pielāgot Jūsu izvēlētā pasākuma tematikai, apmeklētāju skaitam un pat individuālām vēlmēm. Jūs varat sarīkot pat banketu, arī tā organizēšanai nepieciešamās dekorācijas un priekšmetus Jūs atradīsiet kompānijā Akurāts.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply