Hipotēku bankas attīstības programmas uzņēmumiem

Hipotēku bankas attīstības programmas uzņēmumiem ir ērts, vienkāršs un drošs veids, kā saņemt finansējumu un atbalstu jau esošas uzņēmējdarbības attīstīšanai vai jauna biznesa uzsākšanai. Pieejams plašs Hipotēku bankas attīstības programmu uzņēmumiem klāsts, kas ļauj visiem interesentiem atrast atbilstošāko un izdevīgāko iespēju biznesa uzsākšanai vai attīstīšanai.

Hipotēku bankas attīstības programmas uzņēmumiem viena no otras atšķiras ar aizdevuma nosacījumiem, finansējuma apjomu un pieejamību dažādiem komersantiem, nodrošinot iespēju saņemt nepieciešamo atbalstu dažādiem komersantiem – mikrouzņēmumiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī lauksaimniekiem un citiem

Pašlaik pieejamas sekojošas Hipotēku bankas attīstības programmas uzņēmumiem:

  • Starta programma;
  • Mikrokreditēšanas programma;
  • MVU izaugsmes aizdevums;
  • Komersantu konkurētspējas uzlabošanas programma;
  • Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem.

Starta programma ir Hipotēku bankas attīstības programma uzņēmumiem, kas piemērota jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem. Tā ir lieliska iespēja nepieredzējušiem cilvēkiem uzsākt nelielu biznesu, jo piedāvā ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī apmācības un konsultācijas dažādās jomās, kas ir būtiskas, uzsākot un nodarbojoties ar komercdarbību.

Hipotēku bankas attīstības programmas uzņēmumiem ietver arī Mikrokreditēšanas programmu, kas piemērota mikrouzņēmumu attīstībai. Tās ietvaros pieejams atbalsts līdz 10000 latuinvestīcijām un līdz5000 latuapgrozāmiem līdzekļiem. Jāpiebilst, ka šī Hipotēku bankas attīstības programma paredz finansējumu arī jaunu uzņēmumu dibināšanai

Trešā no Hipotēku bankas attīstības programmām uzņēmumiem ir MVU izaugsmes aizdevums. Tas paredz atbalsta sniegšanu mikrouzņēmumiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī lauksaimnieku kooperatīvajām apvienībām līdz pat 300000 latuapmērā.

Komersantu konkurētspējas uzlabošanas programmas mērķis ir atbalstīt Latvijā reģistrētus uzņēmumus ar skaidriem un ekonomiski pamatotiem nākotnes plāniem, kas paaugstinātu risku dēļ nevar piesaistīt kredītiestāžu finansējumu. Maksimālais pieejamais atbalsta apmērs investīcijām vai apgrozāmiem līdzekļiem var būt līdz pat 7 500 000 latu.

Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem ir Hipotēku bankas attīstības programma lauksaimniekiem. Tās mērķis ir atbalstīt lauksaimniekus, palielinot to apgrozāmo līdzekļu apjomu. Šī atbalsta programma darbosies līdz 2013. gada 31. decembrim.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply