Ātrie kredīti no 18 gadiem

Kādu laiku atpakaļ kredītus no 18 gadiem piedāvāja vairākas kredītiestādes, bet nu liela daļa aizdevēju ir paaugstinājuši minimālo aizņemšanās vecumu. Tomēr tas nenozīmē, ka no 18 gadiem nevar aizņemties, var. Ātrie kredīti personām no 18 gadiem pieejami pie tādiem aizdevējiem kā Credit24 un SohoCredit. Tiesa, lai aizņemtos, pie abiem minētajiem aizdevējiem klientam ir nepieciešami regulāri ienākumi, tāpēc šie kredīti vairāk aktuāli tiem, kas jau strādā.

Ātrais kredīts pat uz vairākiem mēnešiem

Sev piemērotu ātro kredītu atradīs ikviens, proti, aizņemties var gan dažus desmitus latus uz dažām dienām, gan iespaidīgas summas pat uz vairākiem mēnešiem. Viens no populārākajiem aizdevējiem šajā ziņā ir Credit24, jo piedāvā kredītu līdz 1500 latiem ar atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Tas nozīmē, ka var aizņemties, piem., kaut vai 200 latus uz 4 mēnešiem un atmaksāt kredītu ar nelieliem ikmēneša maksājumiem, nevis visu summu 30 dienās, kā tas ir pie vairums aizdevēju.

Ātro kredītu priekšrocības:

  • Piesakies kredītam no jebkuras vietas, kur vien ir pieeja internetam;
  • Naudu iespējams saņemt jau 15 minūšu laikā, kas ir ļoti noderīgi, ja kredīts nepieciešams burtiski šajā pašā brīdī;
  • Aizņemties iespējams dažādas summas, līdz pat 1500 latiem pie jau minētā Credit24;
  • Iespēja saņemt pirmo kredītu bez maksas, piem., pie SohoCredit, līdz 150 latiem;
  • Pieejama kredīta atmaksas termiņa pagarināšana.

 Kredīti pieejami bez ķīlas un galvojuma

Iepriekš jau tika minēts, ka ātrie kredīti no 18 gadiem pie Credit24 un SohoCredit pieejami vien personām ar regulāriem ienākumiem. Lielākā daļa jauniešu 18 gados diez vai strādā, bet, ja tomēr šie ienākumi ir, tad ar aizņemšanos nevajadzētu būt problēmām. Tāpat arī nav jāuztraucas par sarežģītu aizņemšanos, jo kredīti pieejami vien dažās minūtēs, turklāt bez ķīlas un galvojuma.

Tā kā liela daļa aizdevēju kā minimālo aizņemšanās vecumu ir noteikuši 20 gadus, pozitīvi, ka tomēr pastāv iespēja aizņemties arī jaunākām personām. Ja kredīts nepieciešams ātri, tad šis ir viens no izdevīgākajiem un drošākajiem variantiem kā aizņemties, jo ne vienmēr ir garantija, ka ģimene vai draugi varēs aizdot naudu nepieciešamajā apmērā, tikmēr pie aizdevējiem zini, ka nauda ir tikai dažu minūšu attālumā.

Lasi vairāk comparo.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply