Veļas mašīnas iegāde interneta veikalā 220.lv

Lai gan veļas mašīna ir ilgtermiņa pirkums, un tās iegādei parasti netiek meklēti lētākie varianti, ietaupīt patīk visiem. Lai iegādātos lētāku sadzīves tehniku, bieži virtuāli tiek apmeklēti interneta veikali. Iepirkties interneta veikalā ir izdevīgi ne tikai finansiālā ziņā. Labākie interneta veikali piedāvā preču piegādi, reizēm arī bezmaksas, kā arī sadarbību ar kompānijām, kas piedāvās izdevīgus līzinga nosacījumus.

Viens no Latvijā lielākajiem, populārākajiem un drošākajiem interneta veikaliem ir interneta veikals 220.lv. Interneta veikals 220.lv piedāvā kvalitatīvas preces par patīkamām cenām, te bieži pieejamas dažādas atlaides, izpārdošanas un akcijas preces. Interneta veikala 220.lv darba laikā zinoši un atsaucīgi pārdevēji atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī palīdzēs pieņemt lēmumu, iegādājoties nepieciešamo preci.

Interneta veikalā 220.lv pieejams plašs sadzīves tehnikas klāsts. Arī veļas mašīnu piedāvājums ir plašs. Te var iegādāties veļas mašīnu, neiztērējot pat 150 latus. Piemēram, Beko EV-6102. Šai veļas mašīnai ir A+ elektroenerģijas klase, kas šādas cenas veļas mašīnai ir ļoti labs rādītājs. Veļas mašīnas ietilpība ir seši kilogrami, savukārt centrifūga darbojas ar ātrumu 1000 apgriezieni minūtē. Veļas mašīnai ir 15 dažādas programmas, kas ļauj katram veļas veidam izvēlēties piemērotāko. Dārgākās veļas mašīnas maksā ap 700 latiem, piemēram, ELECTROLUX EWW 1697 MDW. Šī ir ļoti ietilpīga veļas mašīna (9 kilogrami) ar spēcīgu centrifūgu (1600 apgriezieni minūtē). Veļas mašīnai ir A mazgāšanas klase, A elektroenerģijas klase un pat A centrifūgas klase.

Veļas mašīna Beko EV-6102 Veļas mašīna ELECTROLUX EWW 1697

Bez Beko un Electrolux veļas mašīnām interneta veikalā 220.lv var iegādāties arī AEG, Ariston, Beko, Bosch, Hoover, Indesit, Samsung, Whirpool un Zanussi veļas mašīnas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply