Vanna vai dušas kabīne – ko izvēlēties?

dušas kabīnesMēs visi vēlamies būt tīri, taču, kuru no variantiem izvēlēties – dušas kabīni vai vannu – mums jāizlemj, vadoties pēc vairākiem kritērijiem.

Kas nodrošina labāku tīrību?

Ir cilvēki, kuri uzskata, ka gulēšana vannā nozīmē peldēšanos savos netīrumos. No vienas puses, tam var piekrist, jo atmirušās ādas šūnas mitrumā atdalās, tas pats notiek arī ar netīrumiem un sviedriem, kas sajaucas ar ziepju vai dušas želejas paliekām. Ūdens acīmredzami vairs nav tīrs.

Tomēr, ja tev ļoti patīk garas darba dienas noslēgumā pagulēt vannā, iedegt sveces, uzlikt patīkamu mūziku un nedomāt ne par ko, netīrumu problēmu var viegli atrisināt, vienkārši noskalojoties ar tīru ūdeni.

Ja tev ir duša, vienmēr vari būt drošs, ka mazgāsies tīrā ūdenī, taču atmirušās ādas šūnas tiek viegli netiks noņemtas. Tajā pašā laikā dušas kabīnes ir laba alternatīva nelielām vannas istabām, kā arī tas ir noderīgs risinājums tiem, kuriem ir steidzīgs dienas ritms. Ātri noskalojies – un dodies atkal tālāk.

Kas veselīgāks – vanna vai duša?

Silta vanna palīdz noņemt sasprindzinājumu un stresu, kā arī mitrina ādu. Savukārt siltāka duša var palīdzēt atslābināt savilktus muskuļus, turklāt karstie tvaiki darbojas kā dabīga ārstniecība cīņā ar saaukstēšanos. Turpretī vēsa duša palīdz nostiprināt imūnsistēmu, zaudēt svaru, tā uzmundrina, neļauj ādai un matiem būt sausiem, kā arī stiprina muskuļus.

Tas nozīmē, ka, neatkarīgi no tā, vai tev ir duša vai vanna, pēc tam ir vērts noskaloties ar vēsu ūdeni.

Kas ļauj nomazgāties ātrāk?

Protams, ka mazgāšanās dušā aizņem krietni mazāk laika nekā vannošanās. Vidēji dušā cilvēks pavada 8 minūtes savukārt vannas uzpildīšanai vien nepieciešamas vismaz 7 minūtes.

Kas patērē mazāk ūdens?

Arī šajā gadījumā uzvar duša. Atkarībā no dušas galvas veida, 10 minūšu mazgāšanās patērē pat 50% – 75% mazāk ūdens nekā vannošanās. Protams, tas nenozīmē, ka tu nedrīksti iegādāties vannu. Ja līdzekļi un vieta atļauj, vari izvēlēties abus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply