Kā izvēlēties dzīvokļa durvis un iekārtot koridoru?

metāla durvis dzīvoklimElegantas ārdurvis uzreiz padara mājokļa izskatu pievilcīgāku, tieši tādēļ ir svarīgi izvēlēties tādas durvis, kas ne tikai ir drošas, bet arī oriģinālas. Mūsdienās mēs varam izvēlēties no plaša dizainu un materiālu klāsta, vadoties pēc savām vajadzībām un gaumes. Taču ko vēl vajadzētu ņemt vērā, iegādājoties durvis un iekārtojot koridoru, kas ir pirmā vieta, kuru tavi viesi ierauga, ienākot mājoklī?

  • Nepārspīlē. Vienkāršību nemaz nav tik viegli īstenot, jo cilvēkiem nereti patīk pārcensties ar krāsām, ornamentiem utt. Taču labākā izvēle, kuru tu vari izdarīt, ir vienkāršas, taču tajā pašā laikā elegantas durvis.
  • Eksperimentē ar dizainu. Durvis ar eņģēm mūsdienās nav vienīgā izvēle. Ieskaties, piemēram, interneta veikalā Prof.lv, kur atradīsi dažādus mūsdienīgus durvju dizainus. Un atceries – to uzstādīšanai vienmēr izvēlies profesionālus speciālistus.
  • Izvēlies īsto materiālu. Koks ir skaists un izturīgs materiāls, kas kalpo diezgan ilgi, tādēļ arī to bieži izvēlas. Taču mūsdienās arvien populārāka izvēle ir metāla durvis dzīvoklim, kuras pieejamas dažādos dizainos, krāsās, izmēros, komplektos utt. Tāpat iespējams iegādāties stikla šķiedras, plastmasas maisījumu u.c. veida durvis.
  • Atrodi īsto krāsu. Ārdurvju krāsa spēj pastāstīt diezgan daudz par to, kas mitinās konkrētajā dzīvoklī, tādēļ ar šo izvēli ir jābūt uzmanīgam. Ja tu seko fen-šui ieteikumiem, izvēlies durvis zaļā, sarkanā vai dzeltenā krāsā, kas saistās ar veiksmi un labklājību.
  • Izmanto pūkainu paklāju. Lai tavi viesi sajustos mājīgi uzreiz pēc tam, kad ienākuši pa durvīm, novieto koridorā mīkstu un skaistu paklāju. Īpaši noderīgi tas ir tiem, kuri mitinās nelielā mājoklī.
  • Izgaismo koridoru. Viens no vienkāršiem veidiem, kā to izdarīt ir, izmantojot sienā iebūvētas LED lampas. Tāpat, protams, noder arī griestu lampas, kas dod papildus apgaismojumu. Tumšs koridors rada drūmu noskaņu, kas attiecīgi ietekmē arī cilvēkus, kas atrodas dzīvoklī.
  • Radi kontrastus. Lai efekts būtu ievērojamāks, padomā par to, kā iekārtot koridoru un kādas krāsas izmantot. Interesantas izskatās baltās un melnās krāsas spēles. Turklāt tu vari koridora dizainu saskaņot ar durvju elementiem.
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply