SohoCredit ātrais kredīts

sohocredit ātrais kredītsIkviens no mums grib iegūt labāko preci vai pakalpojumu par zemāko iespējamo cenu, arī kredītu. Šobrīd, kad kreditēšanas tirgū ir pieejami daudz un dažādu kredīta veidu, bieži vien var apjukt no piedāvājumiem.  Ātro aizdevumu uzņēmumi, lai piesaistītu jaunus klientus, piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas tas nozīmē, ka, ja aizņemsies 100 Ls uz 30 dienām, tad arī aizdevuma atmaksas beigās Tev būs jāatdod tikai tie paši 100 Ls, neko vairāk.  SohoCredit ātrais kredīts arī ir pieejams bez maksas, turklāt, kredīts ir pieejams personām jau no 18 gadiem.

SohoCredit ātrais kredīts ir pieejams, ja:

  • Tu esi vecumā no 18 – 65 gadiem:
  • Esi Latvijas pastāvīgs iedzīvotājs;
  • Ir bankas konts kādā no Latvijas komercbankām;
  • Ir aktīvs tālruņa numurs un e-pasts.

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, aizpildot aizdevuma pieteikumu. Pēc tam izvēlies nepieciešamo aizdevuma summu atmaksas termiņu. Lai pabeigtu reģistrācijas procesu ir nepieciešams pārskaitīt 0.01 Ls uz aizdevēja bankas kontu. Kad uzņēmuma speciālisti saņems Tavu pieteikumu, tas tiks izvērtēts dažu minūšu laikā. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, tad nepieciešamā naudas summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu jau 10 minūšu laikā.

SohoCredit ātrais kredīts tiek izsniegts  darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00, savukārt pieteikumus vari sūtīt visu cauru diennakti.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply