Saņemt naudu visērtāk ar ātro kredītu internetā

Situācijās, kad neilgi pirms algas dienas ir nepieciešams papildus finansējums, tad apskati interneta ātro kredītu piedāvājumu. Comparo.lv tabulā ir apkopojis informāciju par kredītiem: kredīta procentu likmes, saņemšanas laika, maksimālās kredīta summas, aizņēmēja vecuma grupas un kredītiestādes darba laika. Izvēlies sev visatbilstošāko kredītu un saņem vajadzīgo naudu kaut vai brīvdienā!

Ātro kredītu internetā var saņemt pilngadīgs aizņēmējs, Latvijas pilsonis un arī nepilsonis ar Latvijā deklarētu dzīvesvietu. Aizņēmējam jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām, pastāvīgam mobilā telefona pieslēgumam un pozitīvai kredītvēsturei, bez parādu saistībām vai kavētiem maksājumiem.

Ātrajā kredītā ir pieejama naudas summa līdz pat Ls 400. Taču pirmajā reizē kredītiestādes parasti izsniedz no Ls 100 līdz Ls 200. Pirmajā reizē kredītiestādes piedāvā bez maksas kredītu. Saņem Ls 200 un atmaksas termiņu 30 dienas un atmaksā tikai kredīta summu. Aizņemoties otro reizi, pie kredīta summas būs jāmaksā arī par kredīta izsniegšanu. Izsniegšanas maksa būs atkarīga no kredīta lieluma un plānotā atmaksas termiņa. Nepieciešamības gadījumā kredīta atmaksu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.

Reģistrācija ātrajam kredītam notiek izvēlētās kredītiestādes mājas lapā. Uz kalkulatora skalām atzīmē nepieciešamo naudas summu un kredīta atmaksas datumu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Aizpildi reģistrācijas anketu – personas datus un kontaktinformāciju. Pēc tam pārskaiti reģistrācijas maksu Ls 0,01 uz kredītiestādes bankas kontu, kas, vēlams, atrodas vienā bankā ar tavu naudas kontu. Šādā veidā tu paātrināsi pārskaitījumu, un naudu varēsi saņemt jau pēc 15 minūšu laikā. Par piešķirto aizdevumu tiksi informēts ar īsziņas starpniecību. Nākamos kredītus varēsi pieteikt jau ar viena sms starpniecību. Kredīta atmaksas pārskaitījums ātri veicams interneta bankā vai arī dažas kredītiestādes piedāvā iespēju par kredītu norēķināties arī Latvijas Pasta nodaļās.

Izvērtē savu finansiālo stāvokli. Ātrais kredīts noderēs negaidītu finansiālu jautājumu atrisināšanai, taču tas nevar būt iztikas līdzekļu vietā! Aizņemies atbildīgi! Apskati, kā izvēlēto kredītiestādi novērtē pakalpojumu kvalitāti kontrolējošais Patērētāju tiesību aizsardzības cents. Neskaidrību gadījumā izmanto kreditētāju klientu operatoru konsultāciju tālruni!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply