Populārās stūra vannas jebkuram interjeram

stura vannas 220.lvVanna ir neatņemams elements jebkurā vannas istabas interjerā. Neviena, pat vismodernākā un mūsdienīgākā dušas kabīne nespēs aizstāt vannu. Tikai vannā iespējams pilnībā relaksēties un atpūsties no stresa un steidzīgā dzīves ritma.

Pēdējā desmitgadē īpaši iecienītas kļuvušas stūra vannas. Tās izceļas ar ergonomiskām īpašībām un vizuāli grezno izskatu.

Stūra vannu parādīšanās kļuva par revolūciju santehnikas ierīču pasaulē. To parādīšanās tirgū pilnībā mainīja priekšstatu par to, kādai jāizskatās vannai. Stūra vannas labi iekļaujas jebkurā interjerā, tās ir viegli uzstādāmas un nerada nekādas problēmas ekspluatācijas laikā. Šāds vannas modelis piemērots tiem, kuriem vannu klasiskā forma liekas garlaicīga, novecojusi un pārāk vienkārša.

Populārās stūra vannas plašā izvēlē atrodamas atpazīstamākajām Latvijas interneta veikalā 200.lv. Te savu vannu, kas būs piemērota jebkuram vannas istabas interjeram, atradīs ikviens patērētājs. Te pieejamie stūra vannu modeļi ražoti Čehijā, Polijā un citviet Eiropā. Lielākoties tās visas ražotas no plaši izmantotā akrila.

Piemēram, Eiropas lielākā dušas stūru un vannu ražotāja Ravak piedāvājumā ir fantastiska vanna Love Story. Tā ir pirmā standarta vanna no akrila par saprātīgu cenu, kura ir pietiekami liela un komfortabla diviem cilvēkiem. Tās augšējās malas izliekums nav nejaušs. Tas veido ne tikai vannas formu, bet arī liek ūdenim no vannas malas notecēt atpakaļ vannā. Jāpiemin, ka Love Story vannas tiek izgatavotas gan labās, gan kreisās puses variantos. Tāpēc tās ir praktiskākas nekā klasiskās stūra vannas tās uzstādīšanas dēļ.

Visai bieži savam mājoklim interneta lietotāji izvēlas akrila vannu Piramida Milena no Polijas. Tā ir stūra vanna ar viegli noapaļotiem stūriem, antibakteriālu pārklājumu un īpašu izturību pret skrāpējumiem. Klientu novērtēts ir tās elegantais dizains. Jāpiemin, ka komplektā ar vannu nāk arī vannas kājas, taču galvgali un rokturus iespējams pasūtīt papildus, ja ir tāda vēlēšanās un vajadzība. Par šīs vannas kvalitāti nav ne mazāko šaubu, jo ražotājs tai dod 10 gadu garantiju.

Savukārt pirktākā vanna interneta veikalā 220.lv ir Piramida Cornea, ar kuru komplektā ir arī pārvietojama stikla siena, kas apvieno vannas un dušas kabīnes funkcijas.

Lai apskatītos stūra vannu piedāvājumu interneta veikalā 220.lv ienc ŠEIT!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply