Palutini savus mīļos Ziemassvētkos

Ziemassvētku dāvanasZiemassvētki ir ģimenes svētki. Tie jāpavada ar cilvēkiem, kuri Jums kaut ko nozīmē un dzīvē ienes prieku un laimi. Ziemassvētkos noteikti tiek padomāts arī par Ziemassvētku dāvanām, jo arī tād ir daļa no svētku prieka. Dāvanas patīk saņemt visiem, ne tikai bērniem. DāvanuServiss.lv ļaus Jums iemīlēt arī dāvanu iegādi, nevis tikai to saņemšanu.

Dāvana mammai

  • Eksotiskā šokolādes masāža

Šokolāde –  tas ir ne tikai garšīgi, bet arī relaksējoši, skaisti un veselīgi. Tā ir jutekliska, aromātiska masāža, kas dod iespēju izjust fizisku un garīgu labsajūtu un atbrīvoties no ikdienas spriedzes. Labākā masāža eksotisko izjūtu cienītājiem. Šokolādes masāža atbrīvo  ķermeni no saspringuma, uzlabo asins cirkulāciju un apgādā visu ķermeni ar svarīgām vielām.

Dāvana tētim

  • Skvoša spēle

Skvošs ir intelektuāla, azartiska un dinamiska sporta spēle, kas palīdz uzturēt labu fizisko formu, attīsta izturību, kustību koordināciju, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz kardio- un respiratorajām funkcijām. Cenā ir iekļautas 2 raketes un bumbiņa. Šīs būs lieliska Ziemassvētku dāvana tēvam.

Dāvana mīļotajam cilvēkam

  • Izbrauciens suņu pajūgā

 Ar suņu pajūgu ir iespējams izveicīgi traukties pa šaurām mežu takām, turklāt neticami ātri. Suņi klausa dažādām komandām, tomēr tie joprojām ir un paliek suņi, tāpēc reizēm tie var būt visai draiskulīgi. Pēc īsas iepazīšanās ar suņiem un instrukcijām, kā pareizi jāvada suņu kamanas, seko izbrauciens ar suņu vilkto pajūgu, cauri laukiem un mežiem. Ja nevarat izvēlēties, ko pasniegt mīļotajam cilvēkam, garantējam, ka šī kalpos kā lieliska Ziemassvētku dāvana.

Dāvana draugiem

  • Svešvalodu kursi

Kursa laikā būs iespēja attīstīt visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu. Būs iespēja izvēlēties vienu no 5 valodām: spāņu, zviedru, norvēģu, krievu un franču valodas.

Jums vairs nav jāstāv tirdzniecības centru garajās rindās, lai iegādātos Ziemassvētku dāvanas. DāvanuServiss.lv krietni atvieglo iepirkšanās procesu, piedāvājot iegādāties kārotās Ziemassvētku dāvanas ar interneta starpniecību. Izbaudiet dāvināšanas prieku arī Jūs.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply