Pakalpojumu katalogs preciniekiem – KāzuKatalogs.Lv

Kāzas ir viena no tām dienām mūsu mūžā, ko vēlamies padarīt pēc iespējas neaizmirstamāku. Emocijas, kas mums saistās ar kāzu dienas centrālo notikumu – laulību ceremoniju – mūs rosina vēlēties atrast tieši tos pakalpojumu sniedzējus un tās preces,  kas pēc iespējas lielākā mērā atbilst mūsu iecerēm. Sākot ar tādu pirkumu, kā laulību gredzeni, un beidzot ar kāzu svinību vietas izvēli.

Kā saņemt to, ko vēlamies? Lūk, daži padomi…

Pirms sākt pētīt dažādus piedāvājumus, savstarpēji izrunājiet visu par un ap jūsu gaidāmajām kāzām. Tas ir ļoti svarīgi, jo šāda diena būs tikai viena jūsu kopīgajā dzīvē. Izvēlieties tādas vispārīgākas lietas, kā, piemēram, kurā baznīcā laulāsieties, kuras jums svarīgas vietas vēlēsieties apmeklēt (piemēram, bērnības mājas vai vietu, kur pirmo reizi satikāties), kā arī – vai vēlaties plašas kāzas vai svinības šaurākā lokā. Vienojieties par konkrētām lietām, kas svarīgas kāzu plānošanā: sastādiet viesu sarakstu, izlemiet, vai jūsu kāzām būs tematisks raksturs, pasakiet savu ‘nē’ lietām, kas jums noteikti nepatīk vai kas nesaskan ar jūsu dzīves uztveri.

Uzklausiet viedokļus – jautājiet savu draugu un tuvinieku rekomendācijas un iedvesmojieties no dažādiem kāzu portāliem, gūstiet atziņas no citu pāru pieredzes.

Izvēlieties katalogu, lai meklētu pakalpojumu sniedzējus un preces, jo tas jums dos iespēju salīdzināt un atrast tieši jums piemērotāko.

Uzziniet vairāk par konkrēto pakalpojumu vai preci, uzdodot sev svarīgus jautājumus. Piemēram, cik fotogrāfijas saņemsiet CD ierakstā no kāzu fotogrāfa, vai kāzu galda klāšanas pakalpojums ietver arī viesmīļu pakalpojumus, vai kāzu vizāžists piedāvā arī izmēģinājuma līgavas make-up?

Izvēlieties un rezervējiet pakalpojumus un preces, veiciet priekšapmaksas un slēdziet līgumus. Ir labi, ja pirmskāzu dienas rītā jums vairs nav jāuztraucas, vai viss notiks, kā ieplānots.

Atnāciet iedvesmoties – KāzuKatalogs.lv!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply