Kāzu ielūgumi katrai gaumei

Kāzu ielūgums ir aicinājums caur kuru jūs izsakāt vēlēšanās redzēt savās kāzās uzaicināto personu vai personas. Ielūguma parasti tiek norādīta svinību norises vieta, laiks, ģērbšanās stils, ja nepieciešams tad tiek pievienotas arī norādes par nokļūšanu laulību ceremonijas vai svinību vietā. Principā kāzu ielūgums ir pirmā kopīgā lieta caur kuru jaunais pāris sevi parāda apkārtējiem. Paviršs un bezpersonisks ielūgums varētu liecināt, ka aicinātā persona var ierasties un var arī neierasties, bet no tā nekas daudz nemainīsies. Turpretī skaisti, mīļi vai personalizēti ielūgumi vēstīs par pilnīgi pretējo – bez jums šīs kāzas nevar notikt. Protams kad ir daudz plānoto viesu, bet laiks ir pavisam maz – varat uzticēt ielūguma gatavošanu arī kādam speciālistam vai nopirkt jau gatavus kāzu ielūgumus veikalā.

Roku darināti kāzu ielūgumi – tas ir ielūgums, kurš vienmēr būs unikāls un personalizēts. Roku darbu cilvēki vienmēr ir īpaši novērtējuši, jo tas prasa daudz pacietības un mīlestības, tāpēc šādi ielūgumi noteikti būs vieni no dārgākajiem un to cenas tirgū svārstīsies no Ls 1.5 līdz pat Ls 10 (šādā ielūgumā noteikti tiks izmantoti ekskluzīvi un dārgi materiāli). Tajā pat laikā varat atcerēties, ka varat šādus ielūgumus veidot arī paši, tas viennozīmīgi samazinās izmaksas pat vairāk kā uz pusi, bet jums būtu jārēķinās, ka pirmie ielūgumi var nesanākt tādi, kādus jūs tos vēlaties, jo zināšanām par materiālu un krāsu saderību tomēr ir liela. Šādiem ielūgumiem varat izmantot : pērlītes, zīmogus, kristālus un pusdārgakmeņus, dažādas sarežģītības ornamentus no papīra un citiem materiāliem.

Foto ielūgums. Arī šis ielūguma veids ir kaut kas īpašs, bet tajā pat laikā jau prasa mazāk ieguldījuma kā roku darinātie ielūgumi. Foto ielūgums var būt arī ļoti praktisks modernajiem cilvēkiem, kuri vēlas draugus un ģimeni uzaicināt elektroniski. Jums vajadzēs tikvien kā atrast pasākumam piemērotu bildi vai izveidot no vairākām bildēm kolāžu un papildināt to ar uzaicinājuma teksta. Ja tas ir papīra veida ielūgums, tad tekstu ērtāk būtu rakstīt fotogrāfijas aizmugurē, tādā gadījumā gan pasūtot foto druku jums būtu jāpārliecinās, ka uz baltās puses nebūs fotosalona logo, datums vai cita informācija, kura padarīs ielūgumu nederīgu.

Audio ielūgums.  Šis ielūguma veids būs īpaši piemērots mūzikas mīļotājiem, mūziķiem, radio raidījumu vadītājiem vai citiem cilvēkiem, kuri ar mūziku ir uz “tu”. Audio ielūgums tāpat kā foto ielūgums ir ērti nosūtāms arī elektroniski. Ja jums gribas ko pa tiešām oriģinālu, tad ierakstiet audio ielūgumu, norādot pasākuma, vietu, laiku un citu nepieciešamo informāciju un ierakstiet šo failu disketē vai citā datu nesējā, kas mūsdienās ir retums. Tas ļaus arī ielūgtajiem viesiem līdzdarboties visā šajā procesā. Taču ja jūsu ielūgtie viesi ir vecāka gājuma, aizņemti vai slinkāki cilvēki, tad pietiks ar audio ielūgumu, kurš ierakstīts kompaktdiskā.

Video kāzu ielūgumi līdzīgi kā audio ielūgumi ir veids kā izpausties mākslinieciskas dabas cilvēkiem. Izdomājiet scenāriju un safilmējiet ar savu otro pusīti īsfilmu, kurā dodaties meklēt svinību norises vietu. Tas būs gan piedzīvojums pašam jaunajam pārim, kuram tāpat būs vairākas reizes jāaizbrauc apskatīt svinību vieta, gan arī cilvēkiem, kuri saņems šo ielūgumu savā epasta kastītē vai aploksnē, ko piegādās mistisks kurjers.

Ziedu ielūgumi. Šobrīd jau ļoti populāra kļūst ziedu apdruka, kas nodrošina iespēju arī uz zieda uzrakstīt ielūgumu. Te gan jārēķinās, ka jums jābūt maksimāli lakoniskiem, lai iekļautos noteikta zīmju skaitā. Ja jums patīk maz runāt un pietiek ar tekstu ” Ielūdzu tevi uz savām kāzām 6. septembrī, pl. 14:00 Jāņa baznīcā (Saldū)” , tad ziedu ielūgums būs tieši tas, kas jums nepieciešams. Tikai atcerieties, ka šie ielūgumi būs jānogādā adresātam laicīgi, turklāt nepazaudējot kādu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

One Response to “Kāzu ielūgumi katrai gaumei”

  1. […] Kāzu ielūgums ir aicinājums caur kuru jūs izsakāt vēlēšanās redzēt savās kāzās uzaicināto personu vai personas. Ielūguma parasti tiek norādīta svinību norises vieta, laiks, ģērbšanās stils, ja nepieciešams tad tiek pievienotas arī norādes par nokļūšanu laulību…Visu rakstu lasiet šeit : Kāzu ielūgumi katrai gaumei […]

Leave a Reply