Kāzu Katalogs

KāzuKatalogs.lv ir vieta, kur darīt zināmu par sevi (uzņēmējiem, māksliniekiem, saloniem un svinību vietām – citiem vārdiem – pakalpojumu sniedzējiem) un kur atrast meklēto (ikvienam preciniekam un arī kāzu viesiem).

Kāzu kleitas, protams, ir viena no meklētākajām lietām, taču pašas kāzas kopumā (to plānošana un organizēšana) ietver daudz, daudz vairāk dažādu pakalpojumu un preču. KāzuKatalogs.lv tāpēc sadalīts pārskatāmās galvenajās sadaļās, zem kurām sarindoti atbilstoši kāzām domāto pakalpojumu un preču piedāvātāji. Piemēram, sadaļā ‘Skaistumam’ atradīsiet gan frizieru un SPA viesnīcu ierakstus, gan informāciju par to, kur varat iemācīties skaisti slīdēt kāzu valsī. KāzuKatalogs.lv ietver arī interaktīvo pakalpojumu karti un, aplūkojot ierakstus, automātiski tiks atlasīti arī citi, kas varētu meklētāju interesēt.

Vēl viena populāra kategorija ir Laulību gredzeni. Un – kur nu bez tiem? Laulību gredzeni kāzās ir nepieciešami ikvienam pārim. Tāpat, kā uzņēmuma ierakstā nepieciešami kontakti, apraksts par piedāvājumu un lielākoties arī fotogrāfijas. Jo mēs – KāzuKatalogs.lv veidotāju komanda – domājam, ka šāda elektroniskā kataloga uzdevums ir ar katru tā ierakstu dot iespēju ikvienam, kurš meklē sev atbilstošākos variantus, netieši iepazīties ar pakalpojumu sniedzējiem nemaz neizejot no mājas.

KāzuKatalogs.lv – vieta, kur atrast meklēto…

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply