Mēbeles pusaudžiem – ērtas un veselīgas mēbeles

Iekārtojot pusaudža istabu, mēbeles tai, visticamāk, izvēlēsies pusaudzis pats. Vecākiem nāksies atrast kompromisu starp pusaudža vēlmēm, kā arī pašu iespējām, neaizmirstot par vajadzībām. Pusaudža istaba ir jāiekārto ar funkcionālām un kvalitatīvām mēbelēm, kam ir arī praktiska, ne tikai dekoratīva interjera priekšmetu nozīme.

Mēbeles pusaudžu istabai labāk izvēlēties neitrālās un vienkāršās krāsās, no tradicionāliem materiāliem, jo izvēloties netradicionālas mēbeles, var gadīties, ka jau pēc neilga laika pusaudzim tās vairs nepatiks, bet bieži veikt pilnīgu mēbeļu nomaiņu var atļauties vien retais. Ja viegli vēlies iekārtot istabu vienotā interjerā, ieteicams izvēlēties mēbeļu komplektus, bet, ja ir vēlme pašiem izpaust savu radošumu, droši var iekārtot istabu ar dažādu stilu mēbelēm.

Mēbeļu komplekts LABIRYNT ir lielisks risinājums, ja ir vēlme iekārtot istabu vienotā stilā. Šajā mēbeļu komplektā ir iekļauti divi skapji, divi plaukti un TV galdiņš. Visas mēbeles ir krēmkrāsā ar ziliem akcentiem. Plašie skapji ir piemēroti gan drēbju, gan citu lietu glabāšanai. Arī plauktos var uzglabāt visdažādākās lietas – gan mācību materiālus, gan grāmatas un dažādus suvenīrus. Pat TV plauktam ir vairāki nodalījumi, kuros uzglabāt, piemēram, dvd filmas vai video spēles.

mēbeļu komplekts LABIRYNT

Šim mēbeļu komplektam viegli pieskaņot gulta Vinnijs. No laminētas skaidu plāksnes izgatavotā gulta ir kļavas koka krāsā ar ziliem elementiem. Gulta ir gana liela (209.8 centimetrus gara un 98.6 centimetrus plata) arī gara auguma pusaudžiem, tāpēc tā varēs kalpot vairākus gadus.

Šādi iekārtotas istabas interjerā iederēsies arī rakstāmgalds Nodo. No laminētās skaidu plāksnes izgatavotais rakstāmgalds ir kļavas koka krāsā ar ziliem elementiem. Rakstāmgaldam ir atvilktne un divi ar durvīm aizverami plaukti, kā arī atsevišķs plauktiņš datora tastatūrai.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply